Park Sensörü Montajı - Eskişehir

@brsbykr hocam nedir son durum?
Sensörden vazgeçmiştim hocam kamera yaptırayım dedim. Beceremedi Eskişehir dekiler. Çinden getirilen 6.5 inç ekrandan taktırmıştım. Ona görüntüyü getiremediler. Ben de saldım açıkçası. İstanbul'a yolum düşünce enderde yaptırırım belki sensörü falan. Bilmeyen adamlarla uğraşmak zor. 

Sensörden vazgeçmiştim hocam kamera yaptırayım dedim. Beceremedi Eskişehir dekiler. Çinden getirilen 6.5 inç ekrandan taktırmıştım. Ona görüntüyü getiremediler. Ben de saldım açıkçası. İstanbul'a yolum düşünce enderde yaptırırım belki sensörü falan. Bilmeyen adamlarla uğraşmak zor. 
Eskişehirde tamponu takarken far yıkama ve park sensörlerin kablo soketini kırıp plastik kelepçeyle tutturmaya çalışmışlar düz yolda giderken sensör kendiliğinden uyarı veriyordu servise gidip yeni kablo ile tesisatı yenilettim taktırdım kesinlikle bu tarz işlerde sanayiye gitmeyin, 8 çıkınca aracımı satmama kararı aldım ne gerek var bir tane ben alacam bir tane de devlete sonra kaputu çubuklu çıkacak allah korusun, ben de front asist vs ekletmeyi düşünüyorum yolum ist düşerse artık endere uğrarım dönüşte de tarcanlar yaparım 😀

Eskişehirde bu tip konulardan anlayan yer bulmak gerçekten zor, golf cü arkadaşlar toplanıp bir garaj mı açsak :)  

Zar zor vagcomcu bir yer buldum bir ona git kodları açtır bir oto elektrikçiye git ona bir şeyler yaptır yordu beni. Eskişehir bu işler için zor yer. Adamlar habire ekrana suç attılar biz bunu sökelim sana android ekran takalım ona kamera görüntüsü gelir falan filan. Sonuç olarak lanet olsun dedim ve bıraktım uğraşmayı. Parasını vereceğim yolum düşünce ehline yaptıracağım.

Geri
Üst Alt