Car Menüsü Okul Modu Kodlaması Hakkında Uyarı

su an bende en son sürüm 17.2 kablo var. peki çözümü nedir. yarın aracın bakımı var. servise söylesem herşeyi fabrika ayarlarına alırlar diye korkuyorum. yeniden sıfırdan uğraşmak zorunda kalacağım. konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. yardımcı olmak isteyenler için telefon numaramı verebilirim. teşekkürler.
Kablolar orjinal olmadığı için bu sorun mevcut. Çözümü olduğunu sanmıyorum ama@MSE Muhammed hocam daha yardımcı olabilir.

Orjinal kablodada uçuyor, servisin sıfırlamasi lazim malesef

Hocam o menüleri adaptasyondan açmanız gerekiyor tek tek. Eğer yedek aldıysanız oradan bakarak farklı yerleri duzeltin.
ASR brake falan filan diye bir yer var, bu menünün altındaki adaptasyon mu. yedek almadım malesef.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam o menüleri adaptasyondan açmanız gerekiyor tek tek. Eğer yedek aldıysanız oradan bakarak farklı yerleri duzeltin.
Hocam adaptasyondan açınca.
Esp ve thinkblue açıyorsunuz
Ayna ayarı gidiyor.
Onu geri açıyorsunuz esp asr gidiyor.
Bunun hala çözülemediğini sanıyorum.

Ayna ayarı gidiyor.
16.3 ile bu sorunların bittiğini duydum en son. Geçen haftalarda sign assist açtım sorunsuz şekilde. Hiç olmadı odis ile işlem yapılabilir. Bu sefer sorunsuz olacaktır işlemler

Ayna ayarı gidiyor.
16.3 ile bu sorunların bittiğini duydum en son. Geçen haftalarda sign assist açtım sorunsuz şekilde. Hiç olmadı odis ile işlem yapılabilir. Bu sefer sorunsuz olacaktır işlemler
arkadaşlar yardımlarınız için sağolun. dediklerinizi deneyeceğim. bugün aracı bakım için servise götürdüm kaybolan menüler için fabrika ayarlarına döndürün dedim, bu işlerle ilgilenen kişiyi çağırdılar,  adam bu işi bi yapamıyoruz, almanyadan standart yazılımla geliyor, o işlem burada olmuyor falan filan dediler. o kadar bilgisizler ki beni bilgisayar dahisi yaptılar ve kendimi sanki MİT yazılımlarını ben yazmış gibi hissettim :D

Orijinal olmayan 18.2.1 kablo var elimde kodlama yapsam sorunu yine de yaşar mıyım devam ediyor mu sıkıntı?

Ben uzun zaman önce açmıştım bu özelliği,bahsettiğiniz yorgunluk algılama vs hiç birşey kaybolmadı.
Eskiden kablo versiyonundan dolayı kayboluyordu bende kendi aracımda yaşamıştım esp menüsü ecotrainer gibi menüler kaybolmuştu

Geri
Üst Alt