Car Menüsü Okul Modu Kodlaması Hakkında Uyarı

Hocam esc yi açıyorsunuz. Sonra think blue için gerekli işlemi yaptığınızda esc tekrar gidiyor. Ayna ayarlarını açsanız yine diğerleri gidiyor. İlk işlemi yapıyor ama ikinciye geçtiğinizde önceki eski haline dönüyor. Arkadaşlara baya farklı yöntemler denettim ama 15.7 kablo ile çözüm bulamadık. Araca bağlandığınızda Bana özelden yazın şuan kanallar ezberimde değil, birlikte deneriz buluruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ESC'yi açıyorsunuz derken hocam açamıyorumki ... Think blue ekranları bende yok aracım 2013.. o sanırım yeni arçlarda geldi.. 

ESC'yi açıyorsunuz derken hocam açamıyorumki ... Think blue ekranları bende yok aracım 2013.. o sanırım yeni arçlarda geldi.. 
Açıyorsunuz derken kodlama ile açıyorsunuz hocam. Müsait bir Zamanda bağlanıp deneyelim.

Açıyorsunuz derken kodlama ile açıyorsunuz hocam. Müsait bir Zamanda bağlanıp deneyelim.

Kodlamada açık olması gereken ayar gözüküyor yani long coding'deki ayar mod'lu ... .. Ama teyp ekranına gelmiyor ... Aynalarımda aşağı iniyor mesela ama menüde yok... 

Kodlamada açık olması gereken ayar gözüküyor yani long coding'deki ayar mod'lu ... .. Ama teyp ekranına gelmiyor ... Aynalarımda aşağı iniyor mesela ama menüde yok... 
Biliyorum hocam. Long coding ile alakalı bir durum değil. Adaptasyon kanallarından işlem yapacağız.

Bugün bayram olmasa şimdi giderdimde arabaya sabah namaz var malum :) Whatspp'dan mı haberleşsek acaba ? numaramı yazayımmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün bayram olmasa şimdi giderdimde arabaya sabah namaz var malum [emoji4] Whatspp'dan mı haberleşsek acaba ? numaramı yazayımmı ?
Numaranızı özelden yazın hocam. Yarın müsait olamayabilirim ama her fırsatta yardımcı olmaya hazırım :)

Bu sorunu yaşayan diğer arkadaşlar ne yaptı acaba ? Servis ücretsiz gitsem orjinale çeviriyormu ? 

Bu sorunu yaşayan diğer arkadaşlar ne yaptı acaba ? Servis ücretsiz gitsem orjinale çeviriyormu ? 
Aynı sorunu leon5f aracımda yaşadım. MSE hocamla uğraştık ama fayda vermedi. Müsait vaktimde araca inip kurcalayarak çözdüm. Size yardımcı olabilirim

16 sürüm kabloyla yapsak okul modunu menülerde kayıp yaşar mıyız ?

merhaba arkadaşlar. lane assist açtım tümü aktif oldu fakat think blue trainer yorgunluk tespit sistemi ve esc menüsünü kaybettim. daha önce çözüm için yorumlar yazılmış fakat çözümü hakkında paylaşım yapılmamış. konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. sorun belki lane assist aktivasyonuyla ilgili olmayabilir fakat ben yanlış yerde işlem yapmış olabilirim. işlem yaptığımızda elimde 14 lük kablo vardı. şimdi kablo 17.2 sürümlü güncellenebilir kablo var. ama ne yaptıysam çözemedim. yardım ederseniz çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba arkadaşlar. lane assist açtım tümü aktif oldu fakat think blue trainer yorgunluk tespit sistemi ve esc menüsünü kaybettim. daha önce çözüm için yorumlar yazılmış fakat çözümü hakkında paylaşım yapılmamış. konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. sorun belki lane assist aktivasyonuyla ilgili olmayabilir fakat ben yanlış yerde işlem yapmış olabilirim. işlem yaptığımızda elimde 14 lük kablo vardı. şimdi kablo 17.2 sürümlü güncellenebilir kablo var. ama ne yaptıysam çözemedim. yardım ederseniz çok sevinirim.
15.7 ve 16 sürüm kablolarda da aynı sorun mevcut.

15.7 ve 16 sürüm kablolarda da aynı sorun mevcut.
su an bende en son sürüm 17.2 kablo var. peki çözümü nedir. yarın aracın bakımı var. servise söylesem herşeyi fabrika ayarlarına alırlar diye korkuyorum. yeniden sıfırdan uğraşmak zorunda kalacağım. konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. yardımcı olmak isteyenler için telefon numaramı verebilirim. teşekkürler.

Geri
Üst Alt