Lane Assisti Açmak

heh şimdi oldu konfigratörde 4 bin tl şerit takip ve kör noktaya vermektense discover pro ekledm daha mantıklı oldu bi zenon plusta ekli ordan açılır :D eh artık alacağımız zamanı bekliyeceğiz inş 

şerit takip oluor yani evet anladım sağol abi ztn bitek o olsa yeter gerisine gerek yok en azından otobanda uzun yolda kendine bi bardak kola koyarsın bişey koyarsın o esnada direksiyonu bırakabilirsin yol düz ise :)  işte özellikle emniyet kemeri bağlarken çok iyi olur :D  
evet bu şekil kolaylıkları var. işime yarıyor.

Slm arkadaşlar aranıza yenı katıldım passat 2016 model higline aracım var dinamik far asistanı eklettim ama bir türlü şerit takip asistanını açamadık yardımcı olursanız sevinirim?

Ben iki defa açtım ilkini açtıktan sonra servis fabrika ayarlarına döndürmüş tabi şasi de kayıtlı değil özellik silinmişti sonra ben tekrar kodladım sıkıntısız çalışıyor 

Slm arkadaşlar aranıza yenı katıldım passat 2016 model higline aracım var dinamik far asistanı eklettim ama bir türlü şerit takip asistanını açamadık yardımcı olursanız sevinirim?
Hocam yeni araçlarda açmak biraz daha zor. Hangi sürüm kablo ile deniyorsunuz.

@yusuf 16.3 yanılmıyorsam hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben iki defa açtım ilkini açtıktan sonra servis fabrika ayarlarına döndürmüş tabi şasi de kayıtlı değil özellik silinmişti sonra ben tekrar kodladım sıkıntısız çalışıyor 
3 kez gittim servise öyle birşey yaşamadım. kodlamalar olduğu gibi duruyor. ne iş güzar servismiş o. uğraştırıyor sizi.

kardeş kodlar passada uymaz diye biliyorum. passat forumlarına baktın mı?

@Orhan hocam hata bende aslında ben kazara kamera ayarlarını sildim vag dan ?? sonra adamlar kafayı yedi ben lane assit hatası var diyince tam bir hafta yapamadılar elektronikçiler çok cahil vag islerinde ben onu gördüm bu olayda

Yeni kablo geldi bize (GTA) ya. En kisa zamanda bende duzeltecegim suan thinkblue trainer yok. Hos pek aramadim ama olsun yeni kabloyla duzelticez.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam sözünü ettiğiniz kablo ile çözüldü mü bu konu, hangi versiyonu almak gerekir, herhangi bir özelliği deaktif etmeden açabilmek için?

Teşekkürler.

Hocam sözünü ettiğiniz kablo ile çözüldü mü bu konu, hangi versiyonu almak gerekir, herhangi bir özelliği deaktif etmeden açabilmek için?

Teşekkürler.
Kablo biZde lakin kendi aracımda deneyemedim yoğunluktan.
Yalnız arkadaşların araçlarında thinkblue ve ayna ayarlarını geri getirdik. Bu seferde asr ayarları gidiyordu. Thinkblue yu feda edip diğerlerini açmıştık. Kablolar orjinal olmadığı için lane asist gibi komplike kodlamalarda aracın ayarlarına zarar veriyor. Basit işlemler hariicnde önermiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt