Lane Assisti Açmak

Merhaba arkadaslar bende ankaradan yaziyorum.gecen hafta lane asisti actirdim cok guzel bir ozellik tabiki sizlerin buradaki anlatimlariniz ve yonlendirmeleriniz cok faydali oldu tesekkur ederim.

ancak bir sorum var onde kamera olan araclar yani dla si olan araclar ve bizim gibi sonradan lane asisti etkin hale getiren bazi arkadaslar acc yide acmislar (adaptif cruise control) bu mumkunmu gercekten malum sitede videolar var

Merhaba arkadaslar bende ankaradan yaziyorum.gecen hafta lane asisti actirdim cok guzel bir ozellik tabiki sizlerin buradaki anlatimlariniz ve yonlendirmeleriniz cok faydali oldu tesekkur ederim.
ancak bir sorum var onde kamera olan araclar yani dla si olan araclar ve bizim gibi sonradan lane asisti etkin hale getiren bazi arkadaslar acc yide acmislar (adaptif cruise control) bu mumkunmu gercekten malum sitede videolar var
Hayır hocam. Acc kamerası önde tamponda olur. Eğer şehir ici acil fren desteği varsa belki mümkün olabilir.

acc kamera ve bağlantıları ile direksiyon kontrol tuşları alınıp montajı yapıyorlar.

Değerli Hocam 

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz. 

@ansolak Abi bu kodu Ankara da açabilecek var mı :D  benim yeni haberim oluyor bunlardan benim arabayı da görün :D

[mention=537]ansolak[/mention] Abi bu kodu Ankara da açabilecek var mı [emoji3] benim yeni haberim oluyor bunlardan benim arabayı da görün [emoji3]
Uzun far asistanı varsa kablo bulmanız halinde gerisi kolay

@yusuf hocam camın üstündeki 3 gen hazne var :D  sanırım o lane asisst oluyor.. kablo bulmak sorun inşallah bulabilir de lane assistim olur :D

[mention=537]ansolak[/mention] Abi bu kodu Ankara da açabilecek var mı [emoji3] benim yeni haberim oluyor bunlardan benim arabayı da görün [emoji3]
Kablo var ama nerde?
Önce onu bulmak lazım.
Lane asist kolay.
2 tane açmıştım eski aracım dahil.

merhaba arkadaslar. oncelikle paylasimlariniz icin tesekkur ederim. lane assist kodlamasini yaparken menuden esc ayarlari menusu kayboldu. ve trainer ekrani artik gorunmuyor. bu 2 sorunu nasil cozebilirim. sadece km saatinin oldugu yerden lane assisti acabiliyoruz. ama menu de 'etkin degil' hatasi aliyorum. ilk mesajda 21. sira ve 22. siralari Vdcs den bulamadim. bu ozellikler acilmadigi icin olabilir mi?. konu hakkinda yarsimlariniza ihtiyac duymaktayim. bursada oturuyorum. bursadan yardimci olacak varsa gelebilirim. bu arada kablom 17.2 surumlu guncellenebilir kablo.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt