Highline

Değerli Tolga Hocam;

Bu değerler sabır göstergesi aynı zamanda. Düz otobanda vızır vızır basıp geçerken sakin kullanmayı başardığınız için tebrik ve takdir etmeli sizi.

Saygılarımla
Sn Murat Hocam bu değerlerde 12 km si şehir içi,malum tünelde de 80 km/h düşüyoruz . Onların haricinde Cruise Controlü 110km/h'a sabitledim. Sizden tebrik ve takdir görmek çok hoş. SELAMLAR...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam;

Hayatın yemekler gibi fast food algılandığı bu hayatta sizin gibi düşünenlerin bulunduğunu bilmenizi isterim..

Rica etsem; müsait olduğunuzda Şu yazıma bir göz atar mısınız..?

@tolqa35 Hocam o süreç okadar uzun değildir bence s=alala  motor alışma sürece 1000km olsun.

@tolqa35 Hocam o süreç okadar uzun değildir bence s=alala  motor alışma sürece 1000km olsun.
Sevgili dostum benim bahsettigim motor alişma sureci yani rodaj degil. Sifir araçlar 15000km den sonra yakit degerleri duser. Ben onu kastetmiştim.SELAMLAR...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çorlu - M. Ereğlisi arasında kısa bir mesafe ancak görünen o ki şehirler arası mesafelerde çok daha 3.8 - 4.0 lt aralığında bir tüketim yakalamak mümkün olacak gibi 

Ekli dosyayı görüntüle 3028

İlk uzun yol tüketim rakamı 

Çorlu - Uşak arası araç 4 yetişkin 1 çocuk bagaj dolu ve İstanbul da 2 saat yoğun trafik klima auto mod çoğu yerde 110-115 sabitleyici ile olan ortalama 

Ekli dosyayı görüntüle 3581

Uşak - Çorlu dönüşünde yine 4 yetişkin 1 çocuk bagaj tam dolu ve bu kez Kütahya dan sonra İstanbul a dek oldukça yoğun yağmur altında klima yine auto mod da trafik yoğunluğu yok dur kalk yok hızım 95-115 aralığında 

Ekli dosyayı görüntüle 3688

Uşak - Çorlu dönüşünde yine 4 yetişkin 1 çocuk bagaj tam dolu ve bu kez Kütahya dan sonra İstanbul a dek oldukça yoğun yağmur altında klima yine auto mod da trafik yoğunluğu yok dur kalk yok hızım 95-115 aralığında /monthly_2016_04/13091613_1007270212714506_984229167_o.thumb.jpg.1e21c774e1383a6a95466d87959fdbe2.jpg
Km kac oldu hocam? 115 li hizlara gore guzel degerler arac full dolu ve klima acikken.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baglica - bilkent arasi h.sonu sabir mode enabled

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

Full şehir içi (mersin) ortalama 6.1. 44-45 lt ile 750 km civarı yapıyorum. Dizel dsg. Bence fazla. 6800 km Araç.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Full şehir içi (mersin) ortalama 6.1. 44-45 lt ile 750 km civarı yapıyorum. Dizel dsg. Bence fazla. 6800 km Araç. SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sakin kullaniyorsaniz bence fazla.

Ben motor isindiktan sonra surekli sikistirarak ve tampon tampona trafikte 7 ve 7.5 gecmiyor. Ama cok gazliyorum ya isiktan isiga :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt