Highline

Yusuf hocam i30 la golf mu karsilastirdiniz? Aman hocam yapmayın.

i30 larin tork konvertorlu verimsiz otomatik sanzimanindan bahsediyoruz. Yenilerinde ne kadar çift kavramaya da gecse az yakamiyor arac. Agirliklari farkli.

Ben soyle soyliyim 6-7 km lik mesafe benim dsg dizel 6.8 yakiyor max. 1.2 tsi 10-11 yakıyor 2 aracta golf. Birde fabia var oda 1.2 tsi dsg oda 10 civari yakiyor.

Bakin trafik dedigim 6 km yi 35-40 dk da aliyorsunuz. 1.2 tsi severim az yakar ama bir dizel degil malesef.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1.2 tsi 10 litre yaktırıyorsan ehliyeti iade et bence :)

1.2 tsi 10 litre yaktırıyorsan ehliyeti iade et bence [emoji4]
Fanatikligin lüzumu yok canım. Ehliyet ile ne alakasi var onuda hic anlamadim. Guzergah boyle yapacak birsey yok. Tampon tampona milim milim 6 km yi 40-50 dk da gitmekten bahsediyorum.

Fanatikligin lüzumu yok canım. Ehliyet ile ne alakasi var onuda hic anlamadim. Guzergah boyle yapacak birsey yok. Tampon tampona milim milim 6 km yi 40-50 dk da gitmekten bahsediyorum.

O şartlarda 10 litre bence normal bir değer, dizel bile 6.5-7 olduğu oluyor öyle trafiğe çok girersen

Tdi motorun tüketimi,depo hesabı olarak,min 710km, max 1250km. ortalama 800-950km arası yol gidileblir.

6692a40c46c25db8428452504edeee81.jpg

Bugün kısa mesafe ve yoğun trafik kullanımı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aydin-İzmir arasi yakit değerlerim... 

image.jpeg

afb5a4453721e6ac23481af4bb2cc723.jpg

Ankara sehir ici

3 adet ışık

Soguk motor

Kısa mesafe

Normal kullanim.

Eco mode.

Ankara sehir ici

3 adet ışık

Soguk motor

Kısa mesafe

Normal kullanim.

Eco mode.

net bayır aşağı :)

dün bir yoldan 5-6.viteste gaza hafif hafif dokunarak gittim sadece. rakım farkı vardı bariz. ilk ışıkta 4 km sonunda 2.9'du keşke çekseydim foto :)

net bayır aşağı [emoji4]dün bir yoldan 5-6.viteste gaza hafif hafif dokunarak gittim sadece. rakım farkı vardı bariz. ilk ışıkta 4 km sonunda 2.9'du keşke çekseydim foto [emoji4]
8.cadde-gazi-sıhhiye-kolej.

Guzergah hocam. Ogle arasi trafik normal bir şehir trafigine dönüyor. Bayir fln yok yani . Ama beni bilirsin ayagimi pedaldan cekmezdim. Bu sefer normal kullandim[emoji2] .

8.cadde-gazi-sıhhiye-kolej.

Guzergah hocam. Ogle arasi trafik normal bir şehir trafigine dönüyor. Bayir fln yok yani. Ama beni bilirsin ayagimi pedaldan cekmezdim. Bu sefer normal kullandim.

maşallah diyelim ya. demek sakin kullansan üzerine para alacan hocam :)

maşallah diyelim ya. demek sakin kullansan üzerine para alacan hocam [emoji4]
Dönerken ayni sartlari yakalayabilirsem birde dönüşte cekeyim. Rakim farki anlasilir. Uzun yola cikmadim daha murat hocam uzun yolda 3.0 gibi hedeflerim var. O zaman belki çıkartıp sabrindan dolayi bu parayi takdim etmek istiyorum diyebilir arac.[emoji6]

Dönüşte trafikten kacamadim.

123a01354087e354ebfe162eb779d14e.jpg

Geri
Üst Alt