Ön cam filmi & Tavsiye

@ahmet306 Öneriniz için teşekkür ederim. Müsait olduğumda gidip uygulama yaptırıp fotoğraflarını paylaşırım. Peki ön camda HGS olması bir sıkıntı yaratır mı ? Bilginiz var mı ?

Teşekkürler. Birde arka camlarımda karartma mevcut olduğu için o camlara dokunmadan ön iki cam atr50, cam tavana atr50 ve en ön cama air80 güneşli havalarda sanırım yeterince iyi olacaktır.
Cam tavana en koyusundan yaptırmanız faydalı olur . Llmuarın kataloğuna bakarsanız koyulaştıkça ısı filtrelemesi artıyor .

Renk tutsun derseniz ön ikiye at35 yapın geçin .

Atr50 çok açık kalır yan camlar için renk tutmaz.

Arkalara 35 önlere 15 yaparsanız ideal kombinasyon yapmış olursunuz .

@mbonat Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Artık bayiye gittiğimde bir bakıp karar vericem gibi. Aracınızda HGS sistemi var mı ? Herhangi bir sorun yaratır mı cam filmi ? Bilginiz var mı ? 

@mbonat Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Artık bayiye gittiğimde bir bakıp karar vericem gibi. Aracınızda HGS sistemi var mı ? Herhangi bir sorun yaratır mı cam filmi ? Bilginiz var mı ? 
hgs sorun yaratmıyor, tavana koyu renk kaplatmayın cam tavan esprisi kalmıyor. :)

Hocam sıkıntı olmaz tırtıklı yere yapıştırıp sorunsuzca kullanabilirsiniz .

Ben Lukar yaptirdim cok memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Llumar pp60 ön cam için baya iyidir ben çok memnunum

@Yigit3735

@Golftdi

@caglar_61

Stek diye amerikan menşei 'li bir firma var., aracın kaportası/boyalı yüzeyler için PPI tip şeffaf folyo boya koruma filmleri, cam filmleri falan üretiyor., 1.sınıf premium bir firma., öyle ki kaportaya uygulanan şeffaf folyo/filmi olan (ppi tip) stek dynoshield filmlerine 10 yıl boyunca garanti veriyorlar..,

Konumuza dönecek olursam adamların ön cama uygulanan OPTIXshield diye bir ürünleri var., camın dışından uygulanıyor, hem ısıyı kesiyor., hem de araçlardan, kamyonlardan yoldan gelen taş/çakıl gibi durumlarda camın zarar görmesini ve çatlamasının önüne geçiyorsunuz.. ön cama film yaptırmak isteyenlerin bir göz atmasını öneririm..

Üstadlar herkese iyi forumlar. Kismetse pazar gunu aracima cam filmi yaptıracağım. Gittigim yer "oracal nt serisini" onerdiler. Ben de kararsiz kaldim performans ve kalite açısından önerdiğiniz baska  bir marka var mi ? Bir de oracal kullananlar dostlardan yorum alabilir miyim ?

025d84fa0a64d6e2f3f73a891a974c6d.jpg

Merhaba ben de 2 gün önce yaptırdım markayı bilmiyorum ama Çok koyu oldu sökülecek, lumar air serisi genelde iyi deniyor o da renk olarak var - yok gibi ama ışığı kırma olayı iyi deniyor. Lumar yapılacak gibi tekrardan
8fbe9c799d3cdbfdd798d7f62100dc34.jpg

025d84fa0a64d6e2f3f73a891a974c6d.jpg

Merhaba ben de 2 gün önce yaptırdım markayı bilmiyorum ama Çok koyu oldu sökülecek, lumar air serisi genelde iyi deniyor o da renk olarak var - yok gibi ama ışığı kırma olayı iyi deniyor. Lumar yapılacak gibi tekrardan
8fbe9c799d3cdbfdd798d7f62100dc34.jpg

Air serisinin güneş ışığına faydası olmaz, sıcaklık kontrolünde faydalı. Normal camda güneşe bakamıyorsanız air serisi film yaptırınca da bakamazsınız lakin film olursa aracın içi daha geç ısınır, klimayı açınca da daha hızlı soğutursunuz içeriyi.

Bir aracı komple air serisi film yaptırayım derseniz de 3 bin lira civarı bir bedeli olur diye tahmin ediyorum ki bence israf. Öne air80, arkalara atr gayet mantıklı bir seçim olur.

Geri
Üst Alt