Ön cam filmi & Tavsiye

Ben de 3m cr90 araştırıyorum. Neredeyse filmin rengi yok. Koruması da 3m cs35 ile eşdeğer sayılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de 3m cr90 araştırıyorum. Neredeyse filmin rengi yok. Koruması da 3m cs35 ile eşdeğer sayılır.
Forum donanımda okuduğum kadarıyla cr90 Tr’de yokmuş. Cr70 yaptırabilsek mutlu olucam. Ama bu 3M’lerin çok sahtesi de varmış piyasada. Artık dikkat etmek lazım uygulama yapan yere

@driver_can hocam maşallah araç çok güzel olmuş bende bir soru sormak isterim, arkalar %65 oranında karartıldığı için nasıl bi film çekiliyor üstüne mi devam ediliyor yoksa ön ve arka tonları dengeleyecek şekilde mi ön yan camlara film uyguladınız?
Bende ön iki yan cama atr35 çektirdim arka yan camlara ellemedim önle arka arasında hiç fark yok gibi birşey 

DBDA4C2F-C4A9-4853-BF5D-DDD6E144751B.jpeg

@ogzogz Hayır o standart hali aracın arka ve arka yan camlar renkli olduğundaki fabrika çıkışlı hali. Bu resimde ön cam ve ön yan camlar filmli.

Ön cam Air 80, ön yan camlarda Volkswagen yeşili dedikleri fabrika çıkışlı renkli camlara çok yakın olan film ile kaplanmış hali.

IMG_1731.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ön cama polis korkusuyla yaptırmadım bir kaç arkadaşımın öncam da var diye tamamını söktürdüler LLUMAR ATR20 sadece fikre ihtiyacı olan arkadaşlar için paylaşıyorum ben çok aramıştım nasıl durur diye bulamamıştım. 

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.21.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.57 (1).jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.57.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.56.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.54.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.23.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.21 (1).jpeg

@ogzogz Hayır o standart hali aracın arka ve arka yan camlar renkli olduğundaki fabrika çıkışlı hali. Bu resimde ön cam ve ön yan camlar filmli.

Ön cam Air 80, ön yan camlarda Volkswagen yeşili dedikleri fabrika çıkışlı renkli camlara çok yakın olan film ile kaplanmış hali.

Ekli dosyayı görüntüle 22745
İşte bu istediğim kombinasyon. Öne air 80, diğer 5 cam Vw yeşili. Yakışıyor arabaya. Güle güle kullanın. Nerde yaptırdınız hocam ve ne zaman kaç tl ?

@Yigit3735 

Ben geçen yaz başı yaptırmıştım fiyat şu an farklıdır tahminen. İstanbul/Bahçelievler'de bir yere gitmiştim tavsiye üzerine, eğer İstanbul'da iseniz telefonun atarım özelden, fiyat alırsınız ona göre tercihinizi yaparsınız.

Arkadaşlar llumar sakarya arkadaşlarımın bügün fiyatları aldım sizlerle paylaşıyorum . At serisi düşük seviye olduğu için getirmiyorlar . Atc ile atr arasındada f/p olarak baktığımızda atr daha önde olduğu için atr için fiyat aldım .  

Atr 5 cam 700 

Atr ön iki 250 

Air 80 ön cam 800

Atr 50 ön cam 300

Oracal 20  5 cam 350 ön iki 150 

Vw yeşili ön iki cam 100 tl 

Sürüş camına ATR 50 gece sürüşlerinde çok etkiler mi ?
daha önce forumda bir kaç kere yazmıştım, atr50 karartma anlamında gece gündüz sıkıntı yapmıyor.

fakaaat; geceleyin ışık kırılması yapıyor, araçların stopları, trafik ışıkları v.s. gözünüzü rahatsız ediyor, o yüzden ön cama air yaptırın yaptırıyorsanız.

daha önce forumda bir kaç kere yazmıştım, atr50 karartma anlamında gece gündüz sıkıntı yapmıyor.

fakaaat; geceleyin ışık kırılması yapıyor, araçların stopları, trafik ışıkları v.s. gözünüzü rahatsız ediyor, o yüzden ön cama air yaptırın yaptırıyorsanız.
Teşekkürler. Birde arka camlarımda karartma mevcut olduğu için o camlara dokunmadan ön iki cam atr50, cam tavana atr50 ve en ön cama air80 güneşli havalarda sanırım yeterince iyi olacaktır.

Teşekkürler. Birde arka camlarımda karartma mevcut olduğu için o camlara dokunmadan ön iki cam atr50, cam tavana atr50 ve en ön cama air80 güneşli havalarda sanırım yeterince iyi olacaktır.
ön yan camlara atr50 baya açık kalır, atr35 yaparsanız arkalarla benzer ve uyumlu olacaktır, cam tavan için atr50 doğru seçim.

Geri
Üst Alt