Montaj ve Kodlama Konusunda Yardım İstiyorum.

Merhaba. Midline plus aracım için aynı işe kalkışmak istiyorum. Fakat kafamı kurcalayan bi nokta var, aracımdaki aynayı söküp sensörlü aynayı takınca tam oturuyormu? Yağmur sensörü kısmında sıkıntı yaşarmıyım? Bu konuda bilgi verebilirmisiniz? Teşekkür ederim.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mıdlayn Plas Golf 7 ses sistemine telefon ile nasıl bağlanacağım teşekkürler

Orjinal cihaz ise bluetooth yok. Sadece aux kablosu ile bağlayabilirsiniz telefonu müzik çalmak amacıyla.

İşi bilen ustalardan  midline plus konusunda yardım bekliyorum. Sanırım kararan dikiz aynası camı değiştirmeden mümkün olmuyor. En azından yağmur ve far sensörü için cam değişmeden stabil çalışabilen, cama yapışan türden tavsiye edebileceğiniz sensör var mı? Varsa aliexpress ten link verirseniz çok mutlu olurum😊

İşi bilen ustalardan  midline plus konusunda yardım bekliyorum. Sanırım kararan dikiz aynası camı değiştirmeden mümkün olmuyor. En azından yağmur ve far sensörü için cam değişmeden stabil çalışabilen, cama yapışan türden tavsiye edebileceğiniz sensör var mı? Varsa aliexpress ten link verirseniz çok mutlu olurum😊
Aliexpreste cama yapışan ürünler var hocam. Golf 7 Rain Sensor diye arayınca çıkar 

Evet mutlaka çıkarda,  orijinal olmayacağı için tavsiye edebileceğiniz stabil çalışan bir cihazın olup olmadığını merak ettim. Aldıktan sonra çöp olmasını istemiyorum 

Geri
Üst Alt