FİLM-DİZİ ÖNERİLERİ

Suits kesinlikle tavsiyemdir yeni dizilerden.

Cok dizi izlemem fakat zamaninda prison break vs. Izlemistim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lig tv'yi yaz dönemi dondurmak için aradım, yapmayın 10 tl'ye devam etsin, dizi paketi verelim dediler, peki dedim,

şimdi sürekli ertelediğim "game of thrones" başlıyorum, 50 küsür bölüm :)

OnurD7 dedi:
@magic Game of Thrones'u hiç izlememiş olmak için çok şey verirdim :)  Şimdiden keyifli seyirler müthiş bir seri sizi bekliyor. Eğer vaktiniz varsa sezon sezon izlemenizi öneririm olaylar daha anlaşılır oluyor. 
:)  biliyorum, dizi fanları benim yerimde olmak istiyor şu an, her akşam 2'şer 3'er bölüm....

Son 1 senedir izlediğim 2 dizi var

Homeland

Narcos 

Hugh Laurie'nın oynadığı House MD ve The Night Manager'ı şiddetle tavsiye ederim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar şu anda tek izlediğim dizi game of thrones beklemekte olduğumda Prison break yeni sezonu..game of thrones izlemeyenler sadece 6. Sezon 9 bölümü film tadında izleyebilir,tavsiye ediyorum.

online hd kalitede film ve dizi izlemek isterseniz  POPCORNTİME  adlı programı tavsiye ederim.kotanız ve hızınız sağlamsa çoğu film mevcut.

Arkadaşlar, bahsettiğiniz tüm dizilerin yer aldığı iyi bir site buldum :D

adı http://www.harikadizi4.com/ Cidden tavsiye ederim tüm dizilerimi buradan izliyorum.

iyi yanları: Diziyi her şekilde izleyebilmeniz, ne olursa olursa bir alternatif daima çalışır ve hata hiç görülmez. Site sayfaları hızlı açılıyor.

Bu arada eğer bu siteyi beğenmezseniz Diziwu'dan da izlebilirsiniz o da fena değil pek, film isterseniz fullfilmhdizle1 adlı bir site var bence gayet iyi.

Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler :)

Prison Break için fikrim net değil benim ya. Eski sezonlari izledim. Şimdi yayınlanacak bölümleri nasıl olacak bilmiyorum. Spoiler vermek istemiyorum izlemeyenler için ama bi garip olacak sanki.

eveeeet Dsotlar hafta sonu geldi film önerisi olanları böyle alalım.. 

Lord Of The Rings serisi,

Back to the Future serisi,

Harry Potter serisi,

Ocean's serisi,

Godfather serisi,

Godfellas,

John Wick,

Ghajini,

Avengers,

My name is Khan,

3 Idiots,

The Pianist,

Der Untergang,

Persepolis,

Looper,

Moneyball,

Taxi Driver,

Life of Pi,

Deadpool,

The Wolf of Wall Street,

Django,

Leon,

Into the Wild,

The Prestige,

Tekrar güncellenecektir.

Keyif alabilmeniz için, lütfen alt yazılı izleyin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt