FİLM-DİZİ ÖNERİLERİ

The Boy izeleyen var mi?

By mertesref via Samsung S5

the room,  ilk 24 dakikayı büyük bir merakla ve neler olabileceğini düşünerek izledim, maç başladı kapattım, sonra da olmadı izleyemedim hala,

o andan beri filmin kalanını düşünüyorum, hemen izlemem lazım, bakalım bu akşam :)
en iyi kadın oyuncu oskarını aldı, güzel film, izleyin...

@zambor007

Değerli Hocam, 

Önerinize uyarak hateful eight filmini izledim. 

Tarantino kalitesi western ile bir araya gelince bu güzel film ortaya çıkmış. 

Sayenizde keyifli iki buçuk saat geçirdim. 

Teşekkür ederim 

Ben diziciyim Breaking bad, homeland, shameles (ağır küfür içerir) vikings, Walking Dead, da vinci demons sıkılmadan izleyebileceğiniz diziler

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11.22.63, 8 bölümlük mini dizi, İMDB puanı 8,5 tavsiye ederim,

(11.22.63 yani 22 kasım 1963, Kennedy'nin suikasta uğradığı gün)

dizi bilim-kurgu'nun sevdiğim bir türü olan "alternatif tarih" türünde, Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlama... zamanda yolculuk hoşunuza gidiyorsa seyredin

"tarihte bir şey değişirse ne olur" sorusuna cevap arıyor...

The Man in the High Castle

yine bir "alternatif tarih" dizisi, 2.dünya savaşını Almanlar ve Japonlar kazansaydı ne olurdu?

buyrun dizinin haritası aşağıda, tarih meraklıları için bu harita yeterli olacaktır herhalde izlemeye başlamak için :)

Man_In_The_High_Castle_map.png

arkadaşlardan psikolojik-dram türü bir film tavsiyesi alabilirim.(nuri bilge tarzı yabancı)

@mandufla teşekkürler deniz bey hakkında çok hoş yorumlar var listeme aldım

şimdilik game of thrones izliyorum, burada da çok güzel dizi önerileri var hepsini sırasıyla izlemeyi düşünüyorum

@jajaja Onerdiginiz filmleri izledim ve cok sevdiğim filmler. Dizi için sizin ve Murat Hocamın onerdiklerini listeye alıyorum. Umarım bitmiş dizidir. Devam eden dizi izlemek istemiyorum çünkü.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
americans ve game of thrones.disindakilerin hepsi bitmis diziler hocam. tam istediginiz gibi. [emoji41]

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

"House of Cards" şiddetle tavsiyemdir.

"House of Cards" şiddetle tavsiyemdir.
house of cards paralelinde banshe izlemeyi planliyorum. bu aralar evlilik vs derken epeyce uzak kaldim.dizi sinema olaylarina.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

şimdilik game of thrones izliyorum, burada da çok güzel dizi önerileri var hepsini sırasıyla izlemeyi düşünüyorum
hayatimda 2. kez izledigim ilk dizi. esim zorlamasa izlermiydim.bilmiyorum ama insanin hafizasinin iyi.olmasi boyle durumlarda can sikici oluyor. :)

Geri
Üst Alt