Geç kalınmış bir ACT hikayesi

Teşekkürler hocam. 

Net bir fiyat yok elimde ama geçenlerde arkadaşlarla otururken konusu açıldı ve kabaca hesapladık. Bugüne kadar yaklaşık 25.000 TL gibi bir para harcamışım. İşçilikler bana ait :)   
Müthiş olmuş ama, VW sizi görmesin derim :)  

Maşallah şahane araba...

Keşke bir de keyless olsaymış
Kanayan yaramız "Keyless" hocam :(  

Eski aracımda vardı. Bunu alalı 2 seneyi geçti ama halen anahtarı kontakta unutup gidebiliyorum. Arabayı kilitlemeye çalışırken fark ediyorum kontakta kaldığını :)  

ADAM yapmış bizede Alkışlamak Düşer [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Emeğine Yüreğine Sağlık.
Tutku ile Yapilan Golf 7 Evrimi diyebiliriz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaman ne çabuk geçiyor Ender hocam. Tekrar geleyim de güncelleyelim bu pozu inşallah :)   

Moderatör tarafında düzenlendi:
Racon kesilmiş, bizim arabalara laf düşmez :)  

Maşallah.
Çalıştığım işyerinde görev yapan bir polis abimiz var, plakaya hasta resmen. Bazen iş çıkışlarında arabayı göremeyince durdurup soruyor "Racon" nerede sattın mı diye :D  

• Beğen
Tepkiler: dgn
@MSE Tekerine taş deymesin hocam,kem gözlere  :Allahnazardansaklasın   (y)

Maşallah...Sırada ne var ? :)
Biraz doğaçlama gelişiyor hocam şuan ne olur bilemiyorum ama eksikler bunlar :)  

-MIB2.5 Discover Pro

-Elektrikli Hafızalı Koltuk

-Koltuk Soğutma

-PLA 3.0 (manevra frenleme ile birlikte)

-Çevre görüş 

-Lastik Basınç

Biraz doğaçlama gelişiyor hocam şuan ne olur bilemiyorum ama eksikler bunlar :)  

-MIB2.5 Discover Pro

-Elektrikli Hafızalı Koltuk

-Koltuk Soğutma

-PLA 3.0 (manevra frenleme ile birlikte)

-Çevre görüş 

-Lastik Basınç
Yaptıkça yapası geliyor insanın :)  bende başladım ACC,Şerit takip,Madrid jant,Discovery Mib2, Geri görüş derken dolmaya başladı araç   :)  Ben Apo usta ve Ender’e yaptırdım .Sırada 7,5 Led stop var kısmetse. Koltuk soğutmayı bende düşünüyordum Ender uymaz falan dedi bende netten Medisana’nın soğutuculu minderini aldım %50 memnunum.

• Beğen
Tepkiler: MSE

emeğinize sağlık harika olmuş.keyifle baktım yaptıklarınıza

Geri
Üst Alt