Jump to content

mbonat

Yeni aracım Golf 1.4 Tsi Highline

Recommended Posts

Şimdi, Alpyaman yazdı:

@mbonat bende can tavanda var çok faydalı diyemem gerçi filimsiz hiç kullanmadım o yüzden aradaki farkı bilemiyorum.

atr20 en koyusu mu?

En kalitesiz film bile baya ısı kesiyor . Cam tavan siyah olduğu için birde ısıyı çekiyor . 

En koyusu 05 , 05 yan camda bile çok sıkıntı olur aslında en ön cama en mantıklısı 35 te ben biraz daha koyu duysun diye 20 yaptırdım . Beyaz arabaya siyah detaylar çok hoşuma gidiyor .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Alpyaman yazdı:

@mbonat air 80 hiç yokmuş gibi görüntü olarak güzellik katmaz gibi

atr 35 mantıklı gibi 

Bizim diğer araçlarda air80 var . Air serisi llumarın en üst seviye serisi. Air80 in olayı saydam olması çektirdikten sonra cam filmi olduğu belli olmuyor. Isıyı çok güzel kesiyor ve görüşü hiç etkilemiyor . İlerde polisti muayeneydi gibi derdi yok. Fiyatı bence çok pahalı  o paraya 2-2.5 tane atr cam filmi yapılabiliyor . 

En ön cama genelde air80 atr50 çekiyorlar .  Ama biraz koyu dursun güzellik katsın derseniz 35 mantıklı seçim olur . Bu arada iç mekan bejse camlar daha açık renk gözüküyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim ön cam atr50, o bile rahatsız ediyor geceleri. görüşte sıkıntı yok fakat ışık kırılması yaptığı için gözleri rahatsız ediyor.

cam tavana atr35 yapmtırmıştım, ısıyı belirgin derecede kesiyor, yalnız cam tavan zaten koyu olduğu için iyice karanlık oldu.(cam tavan esprisi kalmıyor)

şu anki fikrim ön cama air80, cam tavana atr50 yaptırmak en iyisi bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, ahmet306 yazdı:

benim ön cam atr50, o bile rahatsız ediyor geceleri. görüşte sıkıntı yok fakat ışık kırılması yaptığı için gözleri rahatsız ediyor.

cam tavana atr35 yapmtırmıştım, ısıyı belirgin derecede kesiyor, yalnız cam tavan zaten koyu olduğu için iyice karanlık oldu.(cam tavan esprisi kalmıyor)

şu anki fikrim ön cama air80, cam tavana atr50 yaptırmak en iyisi bence.

Atr50 li halinin resmini atabilir misiniz ön camda nasıl duruyor merak ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Alpyaman yazdı:

@mbonat iç mekan bej

atr35 muayene de sıkıntı çıkartır mı?

Bildiğim kadarıyla en ön camda numaralı cam filmi ağır kusur .  Muayene yakın zamanda ise muayeneyi yaptırıp cam filmi yaptırmak mantıklı. 

İç mekan bej oluca siyah iç mekana göre açık duruyor polisle derdim olmasın diyorsanız maksimum 35 yaptırın derim .

tarihinde mbonat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Koltuk ısıtma hep aklımdaydı ama bi türlü sıra gelmiyordu . @driver_can Can abinin klima paneli ilanını gördükçe acaba taksam mı diye düşüncelerim arttı . Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra can abiyle konuştum ve klima panelini almış oldum . Özenli paketlemesi ve güveni için tekrardan teşekkür ederim .

Koltuk ısıtma için klima paneli tesisat ve koltukların pedlerine ihtiyaç var . En önemli şeyi aldım diğerlerinide 1-2 aya toplarım . Kış gelmeden takarım diye umuyorum 😊 

A3D6C7AB-39EB-4C7C-BD6A-2F882FB0D13B.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçen seneden beri alarm sireni takmak istiyordum . Önceki comfortline aracımda 2 siren deneme rağmen çalıştıramamıştım 😊 O sirenler sattığım arabalarda çalıştı anladığım kadarıyla comfortline araca takılmıyor. 

Bu aracımıda alınca artık alarm sirenin vakti geldi dedim ve siparişleri verdim . Pazarlıktı gümrüktü kargoydu vb derken bügün kargom elime ulaştı . 

Tutucuyuda imal ettikten sonra haftasonu inş takmış olacağım .

Siren çalışsın diye arabayı değiştirdim 😂😂 bu sefer işi sansa bırakmadık çalıştıracağım o sireni 😂 

85B1CFF4-B31C-4333-84C3-D068143AC5BF.jpeg

tarihinde mbonat tarafından düzenlendi
Salim, tfk35, Ömer Kahraman ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Geçen seneden beri alarm sireni takmak istiyordum . Önceki comfortline aracımda 2 siren deneme rağmen çalıştıramamıştım [emoji4] O sirenler sattığım arabalarda çalıştı anladığım kadarıyla comfortline araca takılmıyor. 
Bu aracımıda alınca artık alarm sirenin vakti geldi dedim ve siparişleri verdim . Pazarlıktı gümrüktü kargoydu vb derken bügün kargom elime ulaştı . 
Tutucuyuda imal ettikten sonra haftasonu inş takmış olacağım .
Siren çalışsın diye arabayı değiştirdim [emoji23][emoji23] bu sefer işi sansa bırakmadık çalıştıracağım o sireni [emoji23] 
85B1CFF4-B31C-4333-84C3-D068143AC5BF.thumb.jpeg.ecbb10c1169c84abb3c78e6f6b0e9518.jpeg

[emoji16] bayağı siren almışsın Mustafa. Bu sefer işi şansa bırakmayacaksın anlaşılan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Ömer Kahraman yazdı:

[emoji16] bayağı siren almışsın Mustafa. Bu sefer işi şansa bırakmayacaksın anlaşılan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu seferde çalışmazsa bir daha golf falan almam 😂

Ömer Kahraman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: AhmetCakmak
      Sahibinden satılık Golf 6 1.4 tsi DSG highline.
      Araç eniştemin aracıdır. Aile aracı olarak kullanılmış. Geçtiğimiz yıllarda kızına devretmiş, yani araç alındığından beri aynı ailede. Sadece ruhsat sahibi değişmiş. Ailede çocuk sayısı artmasından dolayı geniş bir araca geçmek için satılık. Bakımları yetkili ve özelde yapılmış. Tramer kaydı yok, temiz araçtır.
      Model yılı: 2011
      Km: 32.000
      Boya ve değişen: Sadece sol ön çamurluk boyalı. Onun dışında boya değişen vs yok.
      Fiyat: 81.000 TL
      Fotoğraflar:

• Yeni Oluştur...