BEŞİKTAŞ

Şampiyonlar ligi takımı gibi oynadık. Helal olsun beşiktAŞK.

Muhteşem galibiyet, muhteşem takım. Başka bir seviyeye çıkmamıza çok az kaldı

4Gg7k7.jpg

Fenerbahçe maçı için yazacak çok şey var ama gerek yok Avrupa görüyor bizim anlatmamıza gerek yok 5 maçta gol yemeyen takımı Avrupa nın en genç ve en hızlı kontra atağına çıkan takımını yaşlı denilen takımımızla eze eze yenmek herşeye cevap vermiştir

Fenerbahçe maçı için yazacak çok şey var ama gerek yok Avrupa görüyor bizim anlatmamıza gerek yok 5 maçta gol yemeyen takımı Avrupa nın en genç ve en hızlı kontra atağına çıkan takımını yaşlı denilen takımımızla eze eze yenmek herşeye cevap vermiştir
Bjk nin avrupada aldigi galibiyet için tebrik ederim. a.palabıyıngın verdıgı hatalı kararları savunacak deilim. ama q7 pozisyonların ve yapmıs oldugu hareketleriyle kırmızı kartı coktan hak etmişti. o dk kadar oynan futbolda herseyi gösterdi

Ben trt ve aspor hiç açmıyorum hocam. Beşiktaşlı olarak çıkarılmış konuşan Cem Dizdar denen saçma sapan adamın konuşmaları falan twitterda önüme düşüyor da küfür etmekten ağzım yoruluyor. Ntvsporda durumu dengeleyen bir Güntekin gerçeği var ki o da olmasa inan aspordan farkı kalmaz. Dursun başkanın tarlaları satıp pavyonda paraları ezer gibi harcama yaptığı ile ilgili bir twit vardı ki durum tam da bu
) ama bırak harcasinlar. Kadro kalitesi olarak belki bize denk gelirler ama oyun kalitesi olarak zamana ihtiyaçları olacak ki bu da bizim en büyük avantajimiz.
Senin Pepe konusunda fikrin nedir hocam?
Hocam nerelerdesin?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buralardayım hocam [emoji4] Pc başında olamıyorum pek. Tapatalktan ufak ufak takılıyorum ancak [emoji4]

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaşın bu ara herkeze ihtiyacı var twitter da da göremiyorum seni [emoji3]hep destek tam destek

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@besiktas

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dün ki maç için konuşmaya gerek duymuyorum açıkçası.
Şampiyonluk için konuşacak olursak Başakşehirin puan kaybedeceğini düşünüyorum. Soru biz gs yi sahasında yenebilecek miyiz. Gs evinde coşkulu oynayan bir takım. Motivasyonları da kadroları da Akhisar maçındaki gibi olmayacak elbet. Biz de eğer şampiyonlar ligi motivasyonu ile oynarsak güzel maç olur ve biz alırız diye düşünüyorum. Biz gs yi yenipte puan kaybı yaşarsak başka maçlarda fb nin şampiyonluk şansı herkesten fazla olur. En geride sessizce öyle böyle alıyorlar maçlarını. Tabi bu tespitler tamamen saha içi varsayımlar. Masabaşı işler olur da başka şeyler olursa bilemem. Bu arada 4 takımın da 72 puanda oluşması durumu da az ihtimal değil bence. O da değişik bir durum olur. 4 lü averajda galiba biz şampiyon oluyoruz. Tabi bu tez bizim gs yi yenmemiz esasında gerçekleşir. Bizim 3 başakşehirin 4 averaj var şu an. Ama biz gs yi yenersek averaj artar. Vs vs. Durumlar böyle işte. Çarşı karışık :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

Benim yazım sansürlenmiş ? yaşasın Beşiktaşlı olmak 

[mention=445]mandufla[/mention] 
Beşiktaş Galatasaray'ı yenemez. [emoji4] 
Ben sizin kadar iddialı cümleler kurmayacağım. Olabilir, galatasaray yenebilir Beşiktaşı. Bu maçtan çıkacak hiçbir sonuç sürpriz olmaz ama fenerbahçe ve federasyon ile uğraşmaktan çok odaklanamadık maça. Bu da bir gerçek.

Geri
Üst Alt