BEŞİKTAŞ

İnancım tam hocam. Eze Eze bağırta bağırta şampiyon olacağız. Kimse elimizden alamaz. Umarım futbolcularda da bizdeki inancın yarısı vardır. Tolgayin maç sonu trtspor röportajini izledim de o da aynısını söylüyor. Biz şampiyon olacağız dedi. Geçen twitter da yazdım. Büyük ihtimal antep maçına gideceğim ve şampiyonluk o maçta gelirse antepten mersine kadar o bayrak arabaya asılı dalgalanarak geleceğim hocam.
Ettiğim lafı gerçekleştirebilmenin verdiği huzuru yaşıyorum. Mersine kadar sallandı o bayrak. İç dikiz aynasiz geldim.
Teşekkürler BEŞİKTAŞ.
Not: Bayrağı ters asmışım şimdi gördüm. [emoji85][emoji85][emoji4][emoji4]
abbfa4f4401a4c1fa73bbad24d952a28.jpg

Seneyede şampiyon biziz hocam o zaman düz takarsın

Duyumcularin arttığı, her gün yeni bir ismin piyasayı meşgul ettiği transfer sezonuna hoşgeldiniz.

Beşiktaş ile alakalı transfer söylentileri çok. Ama temmuz sonundan önce kulübün transfer yapacağını sanmıyorum. Aslında transferler kadar önemli bir konu daha var bence. Takım içi ücret dengesi. İsmi geçen oyuncular ile ilgili yapılan haberlerde bile yıllık 3-4 gibi rakamlar telaffuz ediliyor ki bu beni endişelendiriyor. Ben bu sene için Aboubakar'a verilen 3.1 rakamını da çok bulanlardanim. Porto da 1 küsüre oynayan adama 3 küsür vermek mantıksız. Max ederi 2.2 dir Abuşun. Neyse diyeceğim o ki maaş skalasini kontrolsüz bir şekilde arttıracak olursak gs gibi uefa dan maaş kıskacına gireriz. Umarım konuşulan rakamlar gerçek değildir.

Hocam burak haberleri yüzden gazete bakmaya korkuyorum ayrıca senelik 8m ücretinden indirim yapıp 3m oynarmış beyimiz çıldırmakla akıllı olmak arasındaki denge bu olsa gerek

Hocam burak haberleri yüzden gazete bakmaya korkuyorum ayrıca senelik 8m ücretinden indirim yapıp 3m oynarmış beyimiz çıldırmakla akıllı olmak arasındaki denge bu olsa gerek
Kabus gerçekten. Bu kadar tepkiye rağmen gelirse veya yönetim alırsa gerçekten tribünler sıkıntı çıkarır. Tamamen saçmalık. Hem kendisi hem parası.

Doğuş grubunun fener ile 45 milyonluk sponsorluk anlaşması yapması sonucu benim artık bu grup araçlarını tercih etmeme sebebim olacaktır denizde bir damla olacak ama olsun

Doğuş grubunun fener ile 45 milyonluk sponsorluk anlaşması yapması sonucu benim artık bu grup araçlarını tercih etmeme sebebim olacaktır denizde bir damla olacak ama olsun
Hocam bu belli birşeydi zaten. Doğuşun fener hayranlığı yeni bir şey değil ki. Ntvspor yayın politikasından bile anlasilacak bir olaydı.

Hocam bu belli birşeydi zaten. Doğuşun fener hayranlığı yeni bir şey değil ki. Ntvspor yayın politikasından bile anlasilacak bir olaydı.
Hocam ntv iyi yine aspor trt çıldırmış durumda lig başlamadan şampiyonu belirlemişler spor haberlerine bakmıyorum artık bukadar harcama yaptılar bunun beklentisi olacak busene işler karışacak ama unuttukları bir şey var O senede busene ...

Hocam ntv iyi yine aspor trt çıldırmış durumda lig başlamadan şampiyonu belirlemişler spor haberlerine bakmıyorum artık bukadar harcama yaptılar bunun beklentisi olacak busene işler karışacak ama unuttukları bir şey var O senede busene ...
Ben trt ve aspor hiç açmıyorum hocam. Beşiktaşlı olarak çıkarılmış konuşan Cem Dizdar denen saçma sapan adamın konuşmaları falan twitterda önüme düşüyor da küfür etmekten ağzım yoruluyor. Ntvsporda durumu dengeleyen bir Güntekin gerçeği var ki o da olmasa inan aspordan farkı kalmaz. Dursun başkanın tarlaları satıp pavyonda paraları ezer gibi harcama yaptığı ile ilgili bir twit vardı ki durum tam da bu
) ama bırak harcasinlar. Kadro kalitesi olarak belki bize denk gelirler ama oyun kalitesi olarak zamana ihtiyaçları olacak ki bu da bizim en büyük avantajimiz.
Senin Pepe konusunda fikrin nedir hocam?

Ben trt ve aspor hiç açmıyorum hocam. Beşiktaşlı olarak çıkarılmış konuşan Cem Dizdar denen saçma sapan adamın konuşmaları falan twitterda önüme düşüyor da küfür etmekten ağzım yoruluyor. Ntvsporda durumu dengeleyen bir Güntekin gerçeği var ki o da olmasa inan aspordan farkı kalmaz. Dursun başkanın tarlaları satıp pavyonda paraları ezer gibi harcama yaptığı ile ilgili bir twit vardı ki durum tam da bu
) ama bırak harcasinlar. Kadro kalitesi olarak belki bize denk gelirler ama oyun kalitesi olarak zamana ihtiyaçları olacak ki bu da bizim en büyük avantajimiz.
Senin Pepe konusunda fikrin nedir hocam?
Hocam klübün hala parası yok borç hat safhada güvenilir defans olursa hücum futbolcusu yatar bizde
ben 1-3 m gelecek vaad eden oyuncu isterdim öyle scout bende yaparım valla pepe yimi keşfettilet şimdi bu borçdan kurtulmanın tek yolu ucuza al pahalıya sat. Fener gs aldı tamamda bunun cezasını avrupa kupaları dan men olarak geri alacaklar bence sonuçta 1 şampiyon olacak gerisi yandım anam diyecek. 24-27 yaş arası Brezilya [emoji1054] lı bir stoper iyi olur düşüncesindeyim

yanlış düşünce bence

Hocam evrensel olarak yanlış lakin sen elindeki tv gücünü orantısızca tek takımı desteklemek için kullanıp üstüne böyle olamayacak birde para vereyim dersen halsız rekabet olur yoksa Beşiktaş beko vodafon Fenerbahçe Ülker vs... ama orantısız yanlı güç kullanırsan bunun sonu takımlarımızı katar ve arap sermayesinin kucağına bırakırsınız.

Evet sonunda beklenen transfer gerceklesti. Camiaya hayirli olsun.

KARTALLAR YÜKSEK UÇAR...ÇOK AKILLICA OYNADIK PEPE KALİTESİNİ SONUNA KADAR GÖSTERDİ ALDIĞI PARA HELAL OLSUN:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt