Güneşlik

67253d0ebab7740a1a71b453e80b521e.jpg

Uyumlu olan bu değil mi arkadaşlar. Alıyorum ?

Geçen yıl koçtaş'dan almıştım, standart boy olanı, o küçük geliyordu.

Metro Market'te büyük olanları da mevcut.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar güneşlik bakıyorsanız böyle bir ürün tercih etmenizi öneririm. etrafında esneyebilen ince tel var. her türlü araca cuk oturuyor. gerekirse kendi aracımdan da foto atarım. ve gayet şık duruyor. 2 yıldır kullanıyorum. diğer aracımdan golfe geçince de devam ettim. etrafındaki ince tel sayesinde uyum sorunu olmuyor her araca cuk oturup her yerini kapatıyor. tavsiye ederim

https://www.trendyol.com/olunca/tum-araclara-uygun-oto-on-cam-gunesligi-oto-gunes-gozlugu-siyah-black-p-36495478?boutiqueId=446995&merchantId=117173&gads=true&gclid=CjwKCAjw26H3BRB2EiwAy32zhc-sZmbdiE1i8ZG5LhHPc7WIhRVLOqAoK6mrbQcrC0Q-dCe5hN7U1BoC9IkQAvD_BwE

ilan temsilidir. daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

IMG_20200504_181223.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar güneşlik bakıyorsanız böyle bir ürün tercih etmenizi öneririm. etrafında esneyebilen ince tel var. her türlü araca cuk oturuyor. gerekirse kendi aracımdan da foto atarım. ve gayet şık duruyor. 2 yıldır kullanıyorum. diğer aracımdan golfe geçince de devam ettim. etrafındaki ince tel sayesinde uyum sorunu olmuyor her araca cuk oturup her yerini kapatıyor. tavsiye ederim

https://www.trendyol.com/olunca/tum-araclara-uygun-oto-on-cam-gunesligi-oto-gunes-gozlugu-siyah-black-p-36495478?boutiqueId=446995&merchantId=117173&gads=true&gclid=CjwKCAjw26H3BRB2EiwAy32zhc-sZmbdiE1i8ZG5LhHPc7WIhRVLOqAoK6mrbQcrC0Q-dCe5hN7U1BoC9IkQAvD_BwE

Ekli dosyayı görüntüle 34309
10 numaradır -baran oto güneşlik 

9953AC21-981D-4CD3-AD27-DF8F8B8F31AC.jpeg

Ekli dosyayı görüntüle 34309eve
bu ürün güzel, baktım ama akşama alırım diye diye bi türlü alamadım, şimdi hemen alıyorum.....

@Seastar76 hocam yalnız ters takmışsınız. etiket gibi kalın bi kısmı var orası alta gelecek şekilde göğüsle cam arasına uzatıp kenarlarını da a sütunlarına sokunca çok güzel oturuyor  (y)

aceleye geldi sanırım bu fotoda  :D

@Yehanoha Ben de aynı ürünü önerecektim.. Bir kere alın süper bir ürün.. Benim derdim Sunroof için güneşlik bulan kullanan var mı :D Böyle bi ürün yelpazesi açığı var gibi geldi..

@Seastar76 ben çok takılıyorum da kusura bakmayın, evdekileri de tembihledim hep  :D

@Franquaz fabrikasyon perdesi bile yetersiz hocam bana sorarsanız. cam tavan ve sunroof için sıcak memleketler için cam filmi şart bence

Geri
Üst Alt