2019 highline mute tuşu

Hiy34

Yeni Üye
İsim
Halil
Merhaba arkadaşlar.  1 hafta once 2019 highline app connetcli arac aldım. Hersey gayet güzel keyifli derken aracta mute tusu olmadığını farkettim. Muzik calarken bir anda kapatamıyorum müziği. Voice tuşu var o da hicbir seye yaramıyor. Voice tuşuna mute atamasi yapılamıyor mu? Yada baska çözüm var mi mute tusu ile alakali . Yardımcı olabilirseniz sevirim. Teşekkürler...

@Hiy34 Valla aynı şeyi bende düşündüm. Bende de yok maalesef, ama kodlamaya girip yapılacak kadar da abartılı birşey değil, Müziği kapatmak istediğiniz aman power tuşuyla teybi komple kapatın zaten tekrar açtığında kaldığı yerden devam ediyor. 

Pek kullanmadığım bi tuş ama demekki kullananlar varmış., Mute tuşunun makyajsız kasalarda media ekranının sol alt köşesinde olduğunu biliyoruz., 2cm üstünde ses açma-kapama tuşu olduğuna göre ha o tuş var., ha yok., ne fark eder..

Olmazsa olmaz bir tuş değil tabi benim için. Güç tuşundan kapatıyorum yada sesi teypten kısıyorum. Bence acc olmayan araçlara o tuşun yerine koyulabilir. 

Bence çok gerekli bir tuş, eksikliğini hissediyorum. :)

Bende aynen ariyorum ozellikle direksiyonda. Düz multimedya tuşlarında vardı. En azından tuşun birine uzun basinca felan olsa. Sea kismaya uzun basinca Mute oluyo diye yazmıştı bi arkadas ama denedim olmuyor. Cihazın  uzeri belki onemli değil kapatirsin ama direksiyonda olmamasi eksiklik bence.

Bende aynen ariyorum ozellikle direksiyonda. Düz multimedya tuşlarında vardı. En azından tuşun birine uzun basinca felan olsa. Sea kismaya uzun basinca Mute oluyo diye yazmıştı bi arkadas ama denedim olmuyor. Cihazın  uzeri belki onemli değil kapatirsin ama direksiyonda olmamasi eksiklik bence.
Hocam kim yazmıştı hatirlamiyorum ama biliyorum o yorumu : D
O tuşa basılı tutunca sesi komple kısıyor normal yolla. Sanırım ironi yapmıştı o arkadaş : D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam kim yazmıştı hatirlamiyorum ama biliyorum o yorumu : D
O tuşa basılı tutunca sesi komple kısıyor normal yolla. Sanırım ironi yapmıştı o arkadaş : D

✋🏻😄 İroniydi evet ama gerçekte uzun basınca sessize almış oluyor. 😃

Yabancı forumlarda direksiyondaki  voice tuşu üzerinden yapanlar var biraz araştırıyorum belki kodlamayla çözülür

rsrqZhw4fy4 alt kasa direksiyonlarında kodlama ile çözmüşler bizdekilerdede bi denemek lazım

[mention]CemK [/mention] valla hocam ben de düşmüştüm[emoji2] arbada deneyince uyandım olaya.

[mention]yunusaktas91 [/mention] Hocam lütfen böyle şakalar yapmayalim. Sonra kuşlar onlari yiyecek sanıyor gagalarına yapışıyor [emoji2]

Geri
Üst Alt