Golf 7 ye 7.5 Difüzörü takma

@bangduck hocam ben TDI olabileceğini atlamışım. Eğer çift çıkış isterseniz önce egzoz ucunun kesilip çift çıkış egzoz ucu yapılması gerekiyor. 

Çok çirkin duruyor arabanın orjinall hali çok daha iyi yapmayın böyle şeyler araçlara replika parçadan hayır mı gelir. O egzoz kesme şekli nedir ya alttan kesmişler oraya birde kaynak yapmamışlar o nasıl bir işçiliktir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
bence de 7.5 ta durduğu gibi güzel durmuyor, basık ve kısa olduğundan belki de. herkesin dediği gibi zevk meselesi bu işler. ben olsam yaptırmazdım ama. Egzosa yaptıkları ne olduğu belli olmayan işlem de cabası. 

Tdi midline plusta egzoz çıkışı dışarı verecek şekilde değilde , alta gizlenecek şekilde yapılmış. Aslında midline plus için egzoza dokunulmadan iyi seçenek ama güzel durmuyor.

@Emergency hocam dediğiniz gibi difizör yerine çit egsoz daha mantıklı, internette 60 tlye satılan şu parçayla yapıyoruz anladığım kadarıyla doğru mudur

D53593A0-1779-49BA-9AAB-5AE8122A0067.jpeg

@bangduck evet hocam. Fakat orijinal difüzöre bunlar uymaz. Soldan çift çıkış ABS plastik spor difüzörler var. Onlardan alıp beğendiğiniz bir egzoz ucuyla güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

@Emergency  Çok teşekkür ederim hocam ama bir türlü soldan çift çıkış difizör bulamadım ya hep sağ sol 2 çıkış toplam 4 lü var, bildiğiniz varsa atabilme şansınız var mı 

Geri
Üst Alt