2016 Limestone Grey Rline

Hayırlı olsun Can.  7.5 kasa 7 kasaya göre bence daha kaliteli. Birtek renk olayını sana yakıştıramadım :)

Hayırlı olsun Can.  7.5 kasa 7 kasaya göre bence daha kaliteli. Birtek renk olayını sana yakıştıramadım :)
Teşekkürler Mesut abi.Renk konusunda bende başka tercihlerim olurdu seçme şansım olsaydı.Fakat piyasanın içindeki durum günlük fiyatların 15/20 bin artması sabah şu paraya gelip görün deyip sabah olunca ben fiyatı arttırdım demeler.Başka renklerde tramer kayıtları modelin 1 yaş düşük olması kmnin 2 katına yakın olmaları vs böyle bir tercih yaptım.Rline yapılınca beyaz renk hatları güzel belli ediyor piano black detaylar ile.Ama o kadar girer miyim yada araç kalır mı bilmiyorum.

Teşekkürler Mesut abi.Renk konusunda bende başka tercihlerim olurdu seçme şansım olsaydı.Fakat piyasanın içindeki durum günlük fiyatların 15/20 bin artması sabah şu paraya gelip görün deyip sabah olunca ben fiyatı arttırdım demeler.Başka renklerde tramer kayıtları modelin 1 yaş düşük olması kmnin 2 katına yakın olmaları vs böyle bir tercih yaptım.Rline yapılınca beyaz renk hatları güzel belli ediyor piano black detaylar ile.Ama o kadar girer miyim yada araç kalır mı bilmiyorum.
Bence gireceksin kardeş. Senin içinde rline aşkı var. Yapacaksın . Bak görürsün. :masallah:

Hayırlı uğurlu olsun can hocam. Benim aracımda 0 aldığımda aynı bu şekildeydi 😂. 2 senelik emekle buz dolabı golf bu hali aldı. Dediğiniz gibi beyaz araç detayları göz önünde tutuyor. 🧿🧿

IMG_20200814_193737.jpg

Opsiyon listesinde hatırı sayılır adettekine tik atınca.Öylemesine koyduğum ilanla aracım geçen hafta satıldı.Yeni sahibine hayırlı olsun.En uzun kullandığım araçlarımdan biri olmuştu.Senelerce içimde kurşun gri rline hevesi vardı onuda tatmış olduk.Şimdilik bu ani değişen piyasa fiyatlarında yaya kalmamak için donanım renk tercihi yapmadan aklıma ve bütçemize uyan 2018 20.000 kmde Dsg ilk sahibi emekli teyzemizden buzdolabı beyazı:)mk 7.5 alarak model yükseltmiş olduk.Onunda ilk retrofitini app connect sesli komut ve spor göstergeyi @İlker34 ve @forjust1day açtı.Hiçbiryerin sökülmeden usbden kablo pc bağlantısıyla yapılarak tertemiz oem bir iş çıktı ortaya.Elinize sağlık İlker abi ve Tuna👏 @Gökhan Bilgin kardeşime de uzaktan bağlanıp gizli özellikleri açmam konusunda yardımcı olduğu için teşekkür ederim:)

Ekli dosyayı görüntüle 36661

Ekli dosyayı görüntüle 36662

Ekli dosyayı görüntüle 36663

Ekli dosyayı görüntüle 36664

Ekli dosyayı görüntüle 36665

Ekli dosyayı görüntüle 36666
Allah evladınızla hayırlı, uzun ömür nasip etsin. Gözünüz aydın. :)

Aracınız forumda en çok beğendiğim araçlardan birisi idi, yeni sahibi kıymetini bilir umarım.

Bu süreçte önceliklerinizin değiştiği belli; lakin ilerleyen zamanlarda ben de foruma bir R Line daha katılacağını düşünüyorum. Beyaz R Line bir başka güzel oluyor... :)

Tekrar hayırlı olsun hocam.. İş çıkışı eve koşarak gitmeyi iyi bilirim.. Allah sağlıklı ömür versin.. 

Limestone ve beyazdan sonra çook yakışıklı bir makina geliyor sanırım... :)

@HONEY Bülent abi listeye yazalım şimdiden, listeye ekstra katkım olsun. :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yakışırdı bir yarış mavi bence :)

@driver_can hocam rline tamponu nerden temin ettiniz? Sis farları için rline tamponda yer varmı ve eski sisler buraya oluyor mu?

@coskun023 Ben can yerine cevap vereyim. Araba zaten fabrikasyon Rline. Sonradan alınmadı tampon, fabrikasyon böyle geldi hocam. Siz dışarıdan almak isterseniz zaten genelde set halinde satılıyor. Sis farları için yer tabiki var. R tamponda yok, R line'da var. Hayır standart sis farları, sis bracketleri hiç birşeyi uymaz. 

@driver_can Mavi diyorum, olsa güzel olurdu :)  

Limestone ve beyazdan sonra çook yakışıklı bir makina geliyor sanırım... [emoji4]

[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent abi listeye yazalım şimdiden, listeye ekstra katkım olsun. [emoji3]

Tesekkur ederim ustadim

Hoooppp listede

üzerinde çok emeğim olan aracımı satıp 2 yaş yeni yine golf alsamda içimde boşluk olmadı değil.Hep fırsat kolladım 1 ay boyunca o fırsat nasibimizde varmış.Hep satarsam yarış mavisi 7.5 rline için satarım dediğim aracı geçen perşembe almış olduk.Malesef yj limestone sattığım kişi ötv fiyat artışının cazibesine kapılıp aracı galeriye satmış kısa süre sonra.Ben binici olduğunu düşünerek vermiştim şuan galeriden sitede ilanlarda.Umarım kıymetini bilecek biri alır.Bende artık aracımı yavaş yavaş doldurmaya başlarım.İlk iş forumda @mbonat kardeşimin ilanındaki Rline direksiyonu aldım.Haftaiçi elime ulaşacak hayırlısıyla.

76DBFAD0-E6D4-4FE3-97E5-682211724449.jpeg

BD4EC401-A362-47B5-B4BD-4458FA9DACEA.jpeg

geçiş sürecimde benimle beraber olan aracım yaklaşık 1 ay gibi kaldı bende.

8F33D046-95B7-4927-84ED-0D4BA95A3293.jpeg

23A5FF64-85B8-47A7-B776-C66E3255A4EC.jpeg

BF911F5E-D2BE-4BB0-BDD3-2F86B4FB0B0D.jpeg

22B78703-949F-4188-BB4D-7C18BF8608EE.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt