2016 Limestone Grey Rline

Şerit takip için ön cam değişince cam filmi de çöp oldu tabi.Dün yeniden onu çektirdim filmli arabaya alışmışım tüm camlarda olmayınca eksik hissediyordum😊

Ekli dosyayı görüntüle 31335

Ekli dosyayı görüntüle 31336

Ekli dosyayı görüntüle 31337

Ekli dosyayı görüntüle 31338

Ekli dosyayı görüntüle 31339

Ekli dosyayı görüntüle 31340
Maşallah hocam.  (y)

Ön camda renk oldu mu bana uymuyor, dışardan harika gözüküyor tabi ama görüşümü zayıflatır diye tercih etmiyorum.

Bir önceki passat aracımdaki ön camda air80 kullanıyordum, tamamen ısı kesmesi için. İşe yarıyordu da.
Güneş vurunca da dışarıdan gök kuşağı renklerinde harika bir yansıması oluyordu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şuan görüşte hiçbir kayıp yaşamadım önceki 1 numara filmlerimde içeride bi karartı oluyordu bunda memnunum şuanlık.Sürekli aktif yollarda değilim sorun olmaz diye düşünüyorum görüntüsüne değer😊

Şuan görüşte hiçbir kayıp yaşamadım önceki 1 numara filmlerimde içeride bi karartı oluyordu bunda memnunum şuanlık.Sürekli aktif yollarda değilim sorun olmaz diye düşünüyorum görüntüsüne değer😊
Atr50 ile bu yaptığınız arasında görüntü kaybı farkı var mı aynı mı

Bu bi tık daha açık ondan görüntü daha iyi duruyor ama daha çok deneyimlemedim.Kurusun diye güneşe koydum dün gece kapalı otoparktaydı.Netleşsin söylerim.

Aracıma daha önce birçok arkadaşımız gibi bende buzzer taktırmıştım.Açıp kapatırken ve araç kilitliyken kapı açıldığında uyarı veriyordu.Bu sistemi biraz daha detaylandırıp fabrikasyon alarm donanımı eklemek için gereken iç denetim sensörünü ve mk7 kasalarda fabrikasyon alarmda bulunan on off düğmesini temin edip @İlker34 abimin yanına gittim.Sağolsun yine yardımlarını esirgemedi güzel bir işçilikle aracıma bu donanımı da eklemiş olduk.Kendisine buradan da bir kez daha teşekkür ediyorum.Hibe sayfasına hediye ettiği kışlık lastiklerinde durumu gayet iyi gerçekten hibe için fazlasıyla gönlü bol ve bonkör bir hediye👍👍

Geriye dijital lastik basınç retrofiti kaldı onunda parçaları yolda😊

12C1384F-25BE-40DC-BAE0-7E0C5A190048.jpeg

9ADC30AB-1FBE-4EE7-AF20-784568EB70D2.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı Olsun Inşallah.
Ne kadara maloldu buzzer alarm bende de var bli bende eklerim.diye sormak istedim Can

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı Olsun Inşallah.
Ne kadara maloldu buzzer alarm bende de var bli bende eklerim.diye sormak istedim Can

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender abi iç denetim sensörü çıkmacılarda bulunabilir 250/300 arası gibi tuş serviste var 220 lira birde kablo tesisatı gerekli.Aliexpreste hazır sensör ve kablosu var 600 lira civarında tuşta yine servisten alınır.Ama 7.5 kasalarda tuşa gerek yokmuş media ünitesinden on off yapılıyor diye duydum birkaç kez.

Ender abi iç denetim sensörü çıkmacılarda bulunabilir 250/300 arası gibi tuş serviste var 220 lira birde kablo tesisatı gerekli.Aliexpreste hazır sensör ve kablosu var 600 lira civarında tuşta yine servisten alınır.Ama 7.5 kasalarda tuşa gerek yokmuş media ünitesinden on off yapılıyor diye duydum birkaç kez.
Tamamdır mesaj alındı. Sağolasın   (y)

Geri
Üst Alt