2016 Limestone Grey Rline

nazarım çabuk değer falan 🧿🧿🧿🧿🧿🧿 diyeyim:) hayırlı olsun biraderim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bi süredir kör nokta ve pla 3.0 için topladığım malzemeleri dün Ender elektronikte başlayan montaj çalışması ve kodlamaları bugün bitirmiş oldum.Son dokunuşları yapan @İlker34 @forjust1day ve Murat arkadaşımıza teşekkür ediyorum.
eklenen donanım ile 🧿

kör nokta asistanı

parktan çıkış 

park manevra frenleme

360 derece sensörler 

pla 3.0 özelliğimize kavuşmuş olduk.

CCF78F23-697F-470F-BCB9-6410A359EE5F.jpeg

C09D9696-DADE-4852-B4F3-2E8DB6D9DB6B.jpeg

682CC349-6651-4EED-9D26-A6D1AB39539D.jpeg

AE8027C8-4A8E-487D-A575-F59C0FA4A096.jpeg

5C4878A0-2834-4267-9FFF-D052763006A4.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Can Hayırlı Olsun inşallah.

Yine Duramadın Doldurdun Arabayı  MAşallah :)  

Güzel Günlerde Kullanman dileğiyle.

Can Hayırlı Olsun inşallah.

Yine Duramadın Doldurdun Arabayı  MAşallah :)  

Güzel Günlerde Kullanman dileğiyle.
Teşekkür ederim Ender abi kanımıza işlemiş araba tutkusu duramadım valla😀baktım piyasa aldı başını gidiyor bende olmuşken tam olsun diye giriştim🤷🏻‍♂️

@driver_can hayirli olsun Masallah nazar degmesin. Ben sali gunu ender elk. teydim sizin araci gordum sanirim :) bi yandada kirmizi bi a3 vardi yanlis hatirlamiyorsam.  Gerci ptesi bidaha gidecegim bende mod taktiracagim.

@driver_can hayirli olsun Masallah nazar degmesin. Ben sali gunu ender elk. teydim sizin araci gordum sanirim :) bi yandada kirmizi bi a3 vardi yanlis hatirlamiyorsam.  Gerci ptesi bidaha gidecegim bende mod taktiracagim.
Teşekkürler, kırmızı a3 ordadır doğru ben çarşamba gittim tüm gün oradaydım perşembe de öğleden sonra gelip akşama aldım.Salı günü benim aracım değildir orda olan.

Ayni renk bir golf vardi bende sizinkidir sandim. Tekrardan hayirli olsun. Sanırım DCC haricinde eksik kalmadi aracinizda.

@driver_can DCC'ye gerek yok zaten. Keyless'da opsiyonel, E180'de uzun süre kullandım, olsa da olur olmasada (Benim için). O yüzden bence maksimum opsiyona ulaştın kanka :) Kazasız belasız, iyi günlerde kullan. 

Geri
Üst Alt