Bir Golf Değil Ama...

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
Ailemin üniversite için söz verdiği aracı nihayet aldık :) Bir Golf değil ama ayağımızı yerden kesiyor :) Aracın özelliklerinden bahsedecek olırsak, far sensörü yağmur sensörü abs esp asr gibi özelliklerin hiçbiri olmayıp, elektrikli ön camlar, elektrikli aynalar, kliması ve 3. Stop lambası(gerçi yanmıyo ama :D ) mevcut, araçta airmatic(evet yanlış okumadınız airmatic) sistemi var, 100km hızın üzerine çıktıkça aracın yerden yüksekliği artmaya başlıyor en son 140ı gördüm kanatlancak diye daha basamadım :D   2000 model olmasına rağmen henüz 76binde ve ikinci sahibi biziz, lpg yok (öğrenci adam nasıl benzin yetiştircek hep beraber görcez :D ) radyo olarak orjinal fabrika çıkışlı kasetçalar radyo bulunmakta olup kendileri çalışmamayı tercih etmekte, son olarak (şimdilik) elimizde bulunan 2 adet resmiyle yazımızı bitirelim :)

İşte resimler

fcsrn dedi:
Ailemin üniversite için söz verdiği aracı nihayet aldık :) Bir Golf değil ama ayağımızı yerden kesiyor :) Aracın özelliklerinden bahsedecek olırsak, far sensörü yağmur sensörü abs esp asr gibi özelliklerin hiçbiri olmayıp, elektrikli ön camlar, elektrikli aynalar, kliması ve 3. Stop lambası(gerçi yanmıyo ama :D ) mevcut, araçta airmatic(evet yanlış okumadınız airmatic) sistemi var, 100km hızın üzerine çıktıkça aracın yerden yüksekliği artmaya başlıyor en son 140ı gördüm kanatlancak diye daha basamadım :D   2000 model olmasına rağmen henüz 76binde ve ikinci sahibi biziz, lpg yok (öğrenci adam nasıl benzin yetiştircek hep beraber görcez :D ) radyo olarak orjinal fabrika çıkışlı kasetçalar radyo bulunmakta olup kendileri çalışmamayı tercih etmekte, son olarak (şimdilik) elimizde bulunan 2 adet resmiyle yazımızı bitirelim :)

İşte resimler

Hayırlısı olsun güle güle günlerde kullanın tekeriniz düz bassın inşallah benim de bir önce ki aracım çok keyifle kullandım gitmek istediğim her yere taşıdı. Onumuz kıs benim çok basıma dert açan yeri klima kalorifer radyotoru çabuk catliyor antifriz e dikkat ederseniz kafanız rahat binersiniz

Hayırlısı olsun tekrardan

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

Hayırlı olsun Eren, Allah kaza bela göstermesin..

Bu aracın zamanında arka farlarına hastaydım, o zaman çok farklı geliyordu  :) LPG de yok, fazla gezme bari, zor para dayanır yoksa  :D Rengi de çok hoş bu arada :mad:

@concaptain Sağolun Hocam, aracı sivasta kullancam antifriz bagajda var zaten, zincirde var ama kışın pek kullanmayı düşünmüyorum aracı, ben vurmasam gelir kayar başkası vurur vs

Bunu öğrendiğim iyi oldu başka böyle bilgiler verebilirseniz iyi olur valla :)

@gdervisoglu  Sağol Abim, bende arkasını seviyorumda ön farlara ısınamadım bi türlü :)

Yakıtı yolcularla paylaşcaz zaten tek başa çıkamam :D

Sivasta cila attırmayı düşünüyorum  bi kaç yerde vernik atması var zaten :) rengi benimde hoşuma gitti :D

@fcsrn

Hocam airmatic sistemine sesli sesli baya güldüm :) Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın.

@fcsrn

Hocam farları bende değiştirmiştim mercekli far alıp takmıştım bir de LPG takmistirmistim 88 binden 170 bine kadar eşlik etti bana :)

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

concaptain dedi:
@fcsrn

Hocam farları bende değiştirmiştim mercekli far alıp takmıştım bir de LPG takmistirmistim 88 binden 170 bine kadar eşlik etti bana :)

Standart farların aydınlatması gece nasıl Hocam, henüz test etme imkanım olmadı,  eğer yetersizse para biriktirmeye başlayım :D

Airmatic terminal ve üniversite girişi arasında aktive olur diye düşünüyorum. Hayırlı olsun  8D

dtkorkmaz dedi:
Airmatic terminal ve üniversite girişi arasında aktive olur diye düşünüyorum. Hayırlı olsun  8D
Sağolun Hocam, abs olsa basarım ama düz yolda bile frene basınca araç yan dönmeye başlıyor korktum açıkcası airmatici pek açmam heralde :D

fcsrn dedi:
Sağolun Hocam, abs olsa basarım ama düz yolda bile frene basınca araç yan dönmeye başlıyor korktum açıkcası airmatici pek açmam heralde :D
Hayırlı olsun Eren...

Airmatic ilk defa duydum kendimden utandım valla...

Her aracı limitleri dahilinde kullanmak zevklidir,çok değil 3 yıl önce beyaz 96 şahinim vardı ve 2011 leon cupram alaksız iki araçtı lakin ikisini de seviyordum.Şahin de zevk limitim 100 km/s civarı,fazlası tedirgin ederdi.Cupra 220 km/s de bile ok gibi dururdu...Bunları niye mi anlattım ne bileyim abicim...

Ayağını yerden kessin sana arıza vermesin de Allah sağlık versin... :'(

Umut dedi:
Hayırlı olsun Eren...

Airmatic ilk defa duydum kendimden utandım valla...

Her aracı limitleri dahilinde kullanmak zevklidir,çok değil 3 yıl önce beyaz 96 şahinim vardı ve 2011 leon cupram alaksız iki araçtı lakin ikisini de seviyordum.Şahin de zevk limitim 100 km/s civarı,fazlası tedirgin ederdi.Cupra 220 km/s de bile ok gibi dururdu...Bunları niye mi anlattım ne bileyim abicim...

Ayağını yerden kessin sana arıza vermesin de Allah sağlık versin... :'(
Sağol Umut Abi, her aracın verdiği zevk ayrıdır elbet, broadwayimizin verdiği zevki henüz hiçbirinde alamadım :)

Hızlı kullanmayı severim ama araç güven vermezse de basmam, yarım saat geç giderim sağlam giderim daha iyi,

Dediğin gibi sorun çıkarmasın ayağımızı yerden kessin yeter, öğrenci adama çok bile :)

Geri
Üst Alt