Bir Golf Değil Ama...

Hayırlı olsun Eren 7 sene önce bizde tek kapı Bravo vardı, çok güzel araçtı. Lpg yoksa yakıt tüketimi fazladır şimdiden uyarayım.

eren hayırlı olsun

sivas ta kışlar sert olur aman dikkat buzlu yol hiç bir şeye benzemez(sivas ta okuyacaktın yanılmıyorsam)

öğrenci adamın arabayla ne işi olur :)

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah ve ileride daha iyilerini alırsın :)

Negatiwe dedi:
Hayırlı olsun Eren 7 sene önce bizde tek kapı Bravo vardı, çok güzel araçtı. Lpg yoksa yakıt tüketimi fazladır şimdiden uyarayım.
Sağol Serdar Abi, araç güzel ama dediğin gibi fazla yakıyor sanırım, 5 kişi pandizot üstü de dahil full bagaj ve 120 altına düşmeden sürdüm tam yarım depo yaktı 219km yolda, benzin fiyatı 4.53, 50litre deposu sanırım 25x4.53=113.25Tl    113.25:219=51krş km de

Sanırım baya bi fazla

yenerhoca dedi:
eren hayırlı olsun

sivas ta kışlar sert olur aman dikkat buzlu yol hiç bir şeye benzemez(sivas ta okuyacaktın yanılmıyorsam)

öğrenci adamın arabayla ne işi olur :)
Sağol Yener Abi, evet sivasta okuyorum

Eski sahibi sağolsun zincir bırakmış bagaja ama kışın pek kullanmayı düşünmüyorum,

Normalde aklımda yoktu ama sene başında bana "devlette istediğin bölüme git iyi kötü bi araba alırız sana" demişlerdi, bende araba meraklısı olarak laf ağızdan bi kere çıkar dedim çalıştım istediğim yere gittim aldılar :)

@fcsrn

Değerli Eren kardeşim;

Güzel bir seçim olmuş.

ikinci eli son derece hızlıdır.

Allah güle güle kullanmayı ve daha iyilerini kendi kazandıklarınızla almanızı nasip etsin.

Unutma en iyi araba anahtari sende olandir

Hayirli olsun gule gule kullanmayi nasip etsin Mevlam

silvershadow dedi:
@fcsrn

Değerli Eren kardeşim;

Güzel bir seçim olmuş.

ikinci eli son derece hızlıdır.

Allah güle güle kullanmayı ve daha iyilerini kendi kazandıklarınızla almanızı nasip etsin.
Çok sağol Abim,

İkinci elini bilmiyorum da parçası bulunmaz hint kumaşı gibiymiş onu anladım

Amin, inşallah :)

Aracımın teybi çalışmadığı için netten radyo arayışlarına girmiştim, aksesuarcular olanlar vardı heryerde, aradım taradım orjinal teybe bi aparat takıp aux, usb, micro sd ve bluetoothlu bir radyoya dönüştürmüş, hemen mesaj attım ve anlaştık, dün kargoya verdi bugün dersteyken gelmiş, dersten çıkınca direk gittim taktım on numara oldu, özellikle bluetooth çok iyi ve stabil çalışıyor, aynı kişinin malum sitede sadece aparatı sattığı bir ilanı da var fiyatı 50 tl, aux girişini iptal edip usb, aux, micro sd ve bluetoothlu aparatı bağlamış, usb ve bluetooth isteyen bence bu aparatı vitesin önünde ki göze veya kolçağın içine felan uygulayabilirler, amasyaya gidince duruma bakıp Focusa uygulayabilirim(Golf yeni daha garantisi bitmedi malum :D )  Bu da aparatın resmi, video çekmiştim ss aldım ondan, 02:04 yazan yerdeki aparat boyutu da küçük, en kısa zamanda gündüz resim çeker koyarım

Eee bunları bize niye söylüyosun diyebilirsiniz, içimde ki sevinci paylaşmak istedim :)

Geri
Üst Alt