2016-2017 GOLF 1.4 TSİ DSG VS BMW 320iED 40 TH YEAR EDİTİON -

Forum son zamanlarda çok troll olmaya başladı ciddi ciddi mi yapıyorsunuz yoksa dalga amaçlı bilmiyorum ama gülerek okuyorum 😂😂😂

Bizde bundan sonra manuel el frenli araba almayız yanlanıyor da 😂😂😂

Benimde aklımda bmw 3.20 ied var.1.2 tsi comfort golfumu sattım bunun için.bırakın 40. Yıl paketi diğer paketleri bile cazip bence.temiz olmak şartıyla yoksa sıkıntı yaşarsınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben buradaki otomotiv alanında tez yazmış profluğunu almış ordinaryüs seviyesi için makale yazan arkadaş kadar bilemem tabi ama elektronik el freni olan herhangi bir araçla el freni devredeyken drift çekebilen arkadaşlara da drift ordinaryüsü ünvanı verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ben niyetimi açıkça belirtmeme rağmen halen iğneleyici laflar sokmaya çalışan arkadaşa karşı kusura bakmayın ama mütevazi olamam. Ahmetin mehmetin videolarını izleyip testlerden bilgi edinerek yazmıyorum sizin gibi. Benim parasını ödeyip satın alıp bindiğim araçlardan istanbula bir köprü daha olur emin ol hepsi kendi tecrübelerim sende egolarını bir gün bir kenara bırakıp gerçek tecrübelerini yazmaya başladığında yaz ben buralardayım keyifi forumlar

@Gökhan Bilgin bakın konunun neresini büyüttünüz anlamıyorum ama elektronik el freni devredeyken yanlayabilen herhangi bir araç varmı ben bunu merak ediyorum, siz denediniz mi?

@lpolatoglu bence 40. Yıl paketi mükemmeş bir araç fakat golf 7.5 R line paket te mükemmel bir araç.   El freni olan bir otomobili 2020 yılında 200 bin üstü para verip kullanmakistemem acıkcası.. üstelik bmw servis bakımları vs golfe göre çok masraflı golf ile 320 kıyaslanamaz 320 alın diyen arkadaslar olacak elbette kıyaslanamaz.  Ama aynı segment bmw 1 serisinin içinden geçer golf 7.5 kimse kusura bakmasın ..  segmente göre koyas yapılabilir. 

40. Yık paketi olursa alabilirsiniz bence . Eğer aradaki fark ve servis ücretleri sizi zorlamayacak ise.. diğer hiç bir bmw 3 paketini beğenmiyorum. Çünkü donanım yok. 

[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] bakın konunun neresini büyüttünüz anlamıyorum ama elektronik el freni devredeyken yanlayabilen herhangi bir araç varmı ben bunu merak ediyorum, siz denediniz mi?
Ben halen anlamıyorum aynı dili konuşuyoruz ama anlatamıyorsunuz derdinizi el freni devredeykenmi sürüyorsunuz siz aracı el freni devredeyken yanlamak ne alaka. Manuel yada elektronik nasıl bir mantıktır bu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@lpolatoglu bence 40. Yıl paketi mükemmeş bir araç fakat golf 7.5 R line paket te mükemmel bir araç.   El freni olan bir otomobili 2020 yılında 200 bin üstü para verip kullanmakistemem acıkcası.. üstelik bmw servis bakımları vs golfe göre çok masraflı golf ile 320 kıyaslanamaz 320 alın diyen arkadaslar olacak elbette kıyaslanamaz.  Ama aynı segment bmw 1 serisinin içinden geçer golf 7.5 kimse kusura bakmasın ..  segmente göre koyas yapılabilir. 

40. Yık paketi olursa alabilirsiniz bence . Eğer aradaki fark ve servis ücretleri sizi zorlamayacak ise.. diğer hiç bir bmw 3 paketini beğenmiyorum. Çünkü donanım yok. 
40.yıl paketi çok dolu olabilir ama buna herkesin gücü yetmeyebilir., 40.yıl göze hoş geliyor ama en az onun kadar Luxury Line Plus pakette güzel.. bol kromlu mediterranean blue veya mojave braun renkte luxury line araca hayır demezdim..

Ben halen anlamıyorum aynı dili konuşuyoruz ama anlatamıyorsunuz derdinizi el freni devredeykenmi sürüyorsunuz siz aracı el freni devredeyken yanlamak ne alaka. Manuel yada elektronik nasıl bir mantıktır bu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam anlamak istemiyor  yada bilmediğinden söylüyor . Arkadan iter arabada yanlamak için el freni ihtiyacı olmadığının farkında değil . Kaldı ki  o zaman çoğu önden çeker arabayı almamalıyız mekanik el freni var diye 😂😂

@Gökhan Bilgin evet tavi ki de ama  harman kardon  geniş ekran hız sabitleyici vs gibi özellik arıyor insan bmw de bu tarz her şey ekstra para. 40 yıl pakette bunların hepsi var .. hayırlı olsun. Gönlünüzdekini alın zevkler ve renkler farklıdır :)

Geri
Üst Alt