2019 Golf Siparişi 1.6 TDI DSG

Merhaba arkadaşlar;

Çok yakın bir arkadaşıma bizde 1.6 Dizel DSG highline Tungsten Gri geri görüş app connect ve Cam tavan olan aracı 171.500 e anlaştık temmuz 1-3 tarihleri arasında araç bayiiden alınacak.  Mevcut kdv indirimine ek hurda teşviği ve kampanyaların hepsi ile birlikte son derece güzel bir fiyat aslında düşünenler açısından.

50 bin tl ye sıfır faiz  artı 2 yıl uzatılmış garanti ve KAsko ile birlikte. Yani burda 50bin 24ay 0 faiz için ön koşul en az 2ürün daha almak kioda bitrisi uzatılmış garanti diğeri kasko. tahminimce bu ürünlerden 0 faiz kredinin masraf vb karlarını alacaklardır. :)  

Herkese keyifli Forumlar

145 bin 1.6 tdi dsg vosmerin verdiği fiyat..

Stoklarda baya tdi varmış öyleki ayni donanimin benzinlisi 165 civarı yani şuan tdi tsi den ucuza geliyor..tdi dsg düşünenler için 145 bin civarı çok iyi bi rakam haziran sonuna kadar bu kampanya devam ediyor 50 bin tl sıfır faiz imkaniyla tam fırsat...

Hayırlı olsun ...Highline dan 

Arayacağınız tek opsiyon LED HİGH ÖN farlar olur.

Aynaları 40 yılda bir kendiniz katlayın lazım olunca

Comf. 16 jant lastiklerle daha az yakarsınız. Yeni kışlık yada yazlık lastik alırken lastik başına 80 liradan 360 lira cepte kalır

Hayalet ekran ? Ortasında navi açılmayan bir dijital kadran offf beee olaya bakkk dedirtmiyor ??

Mk 7,5 Comfortun arka stopları halojen (mk7) gibi olsa eksiklik ti ..

Comfortta da arka stoplar led. Kayar sinyal eksiklik mi? Size bı faydası yok arkadan sizi takip eden için güzel tabi .adamın gözü atraksiyon görsün

Ego ya katkı sağlar tabi.

Highline ları

öldürdüm mü şimdi?

Yada ben ne diye gidip high aldım?

LED far aydınlatma farkını görseydiniz 

Evinizin banyo +wc sine  bile LED HİGH ampul takardınız 
Golf highlineda led high farlar yok ki, led mid var.

Hayırlı olsun ...Highline dan 

Arayacağınız tek opsiyon LED HİGH ÖN farlar olur.

Aynaları 40 yılda bir kendiniz katlayın lazım olunca

Comf. 16 jant lastiklerle daha az yakarsınız. Yeni kışlık yada yazlık lastik alırken lastik başına 80 liradan 360 lira cepte kalır

Hayalet ekran ? Ortasında navi açılmayan bir dijital kadran offf beee olaya bakkk dedirtmiyor ??

Mk 7,5 Comfortun arka stopları halojen (mk7) gibi olsa eksiklik ti ..

Comfortta da arka stoplar led. Kayar sinyal eksiklik mi? Size bı faydası yok arkadan sizi takip eden için güzel tabi .adamın gözü atraksiyon görsün

Ego ya katkı sağlar tabi.

Highline ları

öldürdüm mü şimdi?

Yada ben ne diye gidip high aldım?

LED far aydınlatma farkını görseydiniz 

Evinizin banyo +wc sine  bile LED HİGH ampul takardınız 

LED Highline farları işte !   

hatalı ÖSS sözel2 türkçe  sınav sorusu gibi  sınav sonucunu etkileyecek tekrarını gerektirecek bir durum yokki?

LED far =Highline farları=midled farlar=halojen olmayan LED farlar 

@Ender hangi bayii bu fiyat
Birçok bayiide aşağı yukarı aynı fiyat. Doğuş oto bayiileri ve bilindik büyük vw yetkili satıcıları,173- 179 bin tl arasında genel birçok bayiiden bu fiyatları almak mümkün. 

Affınıza sığınarak; isterseniz Alım işlemi gerçekleştikten sonra paylaşayım bayii bilgisini Şuan pek etik de olmaz belkide Arkadaşımın almasına gölge düşürecek bir durum oluşadabilir yetkili bayii kendi fiyatı olduğundan diğerleri ile rekabet muhabbeti vs.. araç girişleri TR ye oldu ama bayiilere ulaşması biraz zaman alabiliyor. 1 haftaya işlemler biter tahminimce.

Hocam benzinli fiyatı aldınız mı ?

Soramadım hocam malesef dizel dsg fr sordum seat’ta onun içinde 145 söylediler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Soramadım hocam malesef dizel dsg fr sordum seat’ta onun içinde 145 söylediler

Teşekkürler , siz 1.6 tdi fr piyasası hakkında ne düşünüyorsunuz ? Tutar mı yoksa gereksiz bir donanım mı 

Teşekkürler , siz 1.6 tdi fr piyasası hakkında ne düşünüyorsunuz ? Tutar mı yoksa gereksiz bir donanım mı 
Tercih meselesi hocam zevkler ve renkler karar sizin

@Ender yok bende ayni araci 172 fiyat aldım. 1-3 temmuz siparis teslimi hatta. Hediye verdiler mi sana yaninda?

Hediye alanlar ne hediye aldıysa yazabilir mi?

@mbonat ay sonuna kadar FR 144,850 tl dizel. Hurda teşviki ay sonuna kadar temmuzda 6 bin üstüne binecekmiş.

1.5 tsi  motorlar Eylül ekim gibi gelecekmiş

Hayırlı olsun güzel tercih. ben de nisan ayında 144750 ye 2019 tdi dsg comfortline ışık sürüş pkt beyaz renk araç aldım.

Kauçuk paspas seti+ cam filmi+ boya koruma hediye edildi.

Araçtan çok memnunum. Sadece led farı eksiklik olarak görüyorum onu da imkan olduğunda dışarıda halletmeyi düşünüyorum.
tebrikler  Orjinal paspasa  para kaptırmayacak kadar  mantıklı bir ticaretiniz olmuş. 

145 bin lira para say , araç ruhsatı evraklarını teslim etsinler hayırlı olsun desinler , sonra tam bayiden çıkarken şu paspası 350 liraya alayım bari deyip geri dönmek ? (eskiden böyleydi)

paspasa para vermeyiniz. paspası avanta vermeyene hak helal edilmez.

145 bin lik alışverişin %0,25  ine denk gelen   paspası vermeyen ST ye  masaya söylediği çayların parasını delikanlı gibi ödeyip masadan kalkmak mantıklı olur... Aman hak geçmesin  zarar etmesinler.   

Geri
Üst Alt