Golf 7 Appconnect-Carplay Jailbreak uygulaması

@fueleconomy @fueleconomy deniyorum deyip geri dönüş yapmamışım ngxplay’i yükledim kurcalarken hata verdi sonrasında ne cydia’ya ne de ngx playe girebildim  :angry:  Jaili silip tekrar yükledim yine bir düzen tutmadı. Baktım olmayacak yavaş kalan ip6+’ı arkadaşıma geri iade için stock hale çevirip restore yaptım  2 haftadır öyle bekliyor daha fırsat bulup alamadı. (Bütçe dahilinde ip7-8 bulursam bir daha deneyeceğim)

[mention=10395]fueleconomy[/mention] [mention=10395]fueleconomy[/mention] deniyorum deyip geri dönüş yapmamışım ngxplay’i yükledim kurcalarken hata verdi sonrasında ne cydia’ya ne de ngx playe girebildim 
 Jaili silip tekrar yükledim yine bir düzen tutmadı. Baktım olmayacak yavaş kalan ip6+’ı arkadaşıma geri iade için stock hale çevirip restore yaptım  2 haftadır öyle bekliyor daha fırsat bulup alamadı. (Bütçe dahilinde ip7-8 bulursam bir daha deneyeceğim)
Hocam 5s ile kullanıyorum carbridge uygulaması var ödeme yapmana gerek yok crackli uygulamalar yükleyeceğin repolar var

https://repo.trappledestek.com

Bu siteye gir repoyu ekle carbridge tweak i yükle tamamdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam 819A üniteye carplay yapmak istiyorum nasıl ulaşırım size

@akftpz bulduğunuz heryere yazmaniza gerek yok, 819A unitede appconnect yapilmaz. 824 yazilimina yükseltmek icin deneme yapıldı ama riskli, cihaz restart ediyor sonrasinda belirli periyotlarda.

Hocam maalesef cem abinin de dediği gibi yapılmaz. B sürüm olsa denenir ama reset atma sorunu olabiliyor. Donanım yetmiyor denebilir. 

Geri
Üst Alt