Golf 7 Appconnect-Carplay Jailbreak uygulaması

@forjust1day kardeşim iyi günler konuyla ilgili degil ama multimedya cihazının markası ney acaba bende bu cihazdan arıyorum

On 6.06.2019 at 6:46 PM, forjust1day yazdı:

Evde atıl durumda olan iphone 5’e jailbreak yapıp apple’n izin vermediği uygulamaları carplay üzerinde kullanmanın keyifli olacağını düşünüp işlemi gerçekleştirdim , ip5 eski bir cihaz olduğu icin uygulama açılışları biraz yavaş fakat açıldıktan sonra kullanimda sorun yok

@forjust1day  bilgiler için teşekkürler bu bana lazım olacak🤙🏻

Selamlar bir yıl sonra konuyu hortlatıyorum :)

Dün gece ip6+ cihazıma jailbreak’i kurdum ancak carbridge’yi çalıştıramadım nasıl çalıştırabilirim? Aslında kurdum ama uygulamalar ekranda ilk başta açılmadı sonra bir ara açıldı birkaç video izledik yine gitti sanırım ücretli sürümü almamı istiyor bunu nasıl çözebilirim? Jailbreak konusunda acemiyim her türlü tavsiyenize açığım.  Repo linkleriniz varsa yardımı büyük olacaktır. 

@fueleconomy Ben satın alarak çözdüm sorunu ama satın alsanızda portal üzerinden kullanıyorsunuz ve tam ekran olmuyor görüntü kalitesi çok aman aman değil tercih size kalmış. Bu arada bu yazdıklarım ios 13.6 için, eski sürümlerde ilk mesajdaki gibi kullanabiliyorsunuz carbridgeyi yenilerde böyle bir durum yok.

Akşam tekrar jailbreak yaparak ngxplay’i denedim youtube uygulaması media ekranında siyah ekran olarak kalıyor.. Arkadaşım androide geçtiği icin carbridge şifresini verdi ve onu yükledim. Sıfır sorun ile uygulamalari yansitabildim

Geri
Üst Alt