GOLF GİYİNDİRMEK

Yapilanlar guzel ama benim en cok hosuma giden bunlarin fotograflarla anlatilmasi. Kazasiz guzel surusler dilerim. Onemli olan arabaniza baktiginizda keyif alip beğenmek. 

Zevkinize sağlık güzel olmuş güle güle kullanin Allah kazadan beladan korusun. Kaliperleri vidalattiniz mi silikon ile mi yapistirdiniz.

@lasttohit kazasız belasız kullan hocam, güzel olmuş. Ah pasifik mavi ah, gönlüm onda :)  her ne kadar gün batımı sahibi olsam da şu maviyi görünce içim kıpırdanıyor. Benim de  ufak bir projem var inşallah finansmanı sağladığımda :)  r smoked stoplar, u ledler, 3.5 yaylar ve ufak tefek R parçacıklar :)  bu dediklerimi de yaparsam zaten satmam kırmızılımı :D  

@alicankaradag  Teşekkürler hocam, insan elinde olmayanı daha çok arzuluyor işte benimde aklımda kırmızı geçiyor şuan da :)   Benim de 3.5 yaylar var takılacak ama şuan da zaman ayıramıyorum malesef  :/

Güzel olmuş kazasız sürüşler dilerim.

@lasttohit Bende dusunuyorum ama vida pek aklıma yatmıyor. Silikonda ise yolda atar ise araca zarar verir dediler tırstım. Würth 'ün bir silikon u galiba sağlam mis kesinlikle sökemezsiniz diyorlar o da düşündürüyor.

@lullabies Diğer aracımızda da aynı işlemi yaptık, düzgün bir slikonla yeterli derecede uygularsanız sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Birde slikonun kuruma süresi var tabi :)  

Egzoz kafalarına bi ayar şart özellikle sağ tarafa.Ha birde bu renk için yan aynalara mat krom daha hoş oluyor bence parlak siyahtan sıkılırsanız deneyin derim. Maşallah kazasız belasız sürüşler.

Emek harçamış ve sonuçtan mutlu olmuşsunuz bu çok güzel ama (lütfen yanlış anlamayın, sadece görüş bildiriyorum) doğan görünümlü şahin gibi olmuş birazcık. Şahsen böyle bir istek içinde olsam R a gücüm yetmeyeceğinden GTI alır konuyu kapatırdım.

Saygılarımla

@iamalegend Yorumunuz için teşekkürler aslında güç yetmesinden çok yaptığım sırada R tampon bulamadım :(  sadece R line tampon vardı piyasada oda 1--2 tane bende biraz mecburiyetten birazda zamansızlıktan böyle bir yol izledim :D  Gti da güzel ama bir önceki aracımda gti yaptığım için farklı olsun istedim :)  

Geri
Üst Alt