Jump to content

lullabies

Üye
 • İçerik sayısı

  23
 • Katılım

 • Son ziyaret

lullabies Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  ilker
 • Yaşadığım Yer
  konya

Güncel Profil Ziyaretleri

100 profil görüntüleme
 • MSE

 1. lullabies

  Golf 7 Arka Egzoz Kazanın Delinmesi Hk..

  Benim aracımda TDI yaptırmadan önce 2 egzozcuya ve bir tuningciye sordum. Manifolttan aracı kes ses alamazsın aractan dediler parani bosuna harcarsin hic gerek yok ugrasma bosuna parana yazik olur dediller. Dogrumudur bilmiyorum.
 2. lullabies

  Golf 7 Arka Egzoz Kazanın Delinmesi Hk..

  Evet bir ay önce yaptırdım. 2 adet 100 lük akrapowiç ve işçilik 1100 tl
 3. lullabies

  Golf 7 Arka Egzoz Kazanın Delinmesi Hk..

  Vizeye girmedim. Egzozcu sıkıntı olmaz dedi. Bende o şekilde biniyorum. Sağ tarafa delik açıldı çıkış eklendi arac içinde vize içinde sıkıntı olmayacağını söylediler.
 4. lullabies

  GOLF 7 DIZEL SABAH GEC ALMA SORUNU

  Mazot pompasına baktırdinizmi? Mazot pompası mazotu geri kaçırdığı için mazot geç geldiğimden geç alıyor. Aracı iki veya üç gün yatırın daha da zor çalışıyorsa bundan olma ihtimali çok yüksek bence.
 5. lullabies

  GOLF 7 DIZEL SABAH GEC ALMA SORUNU

  @ademerzurum benim fiesta da ilk çalıştırmada yapıyordu yni durum soz konusuydu çünkü arac akşamdan sabaha yavaş yavaş mazotu geri kaçırıyormuş. Geç alıyordu. Hele bir iki gün bekleyince fiestalarda manuel el pompacigi var oradan pompalayıp calistiriyordum. O yüzden sizdede mazot pompası ariza yapmis olabilir mazotu geri depoya kaçırıyor olabilir diye dusunuyorum. Neticede akü basıyor.
 6. lullabies

  GOLF 7 DIZEL SABAH GEC ALMA SORUNU

  @ademerzurum diğer arkadaşa da yazdığım gibi mazot pompasını bir sorar misin gidince 2-3 gunbeklettinmi hiç o zaman çalışıyormu. Yada gaz pedalına basarak çalıştırdinmihic.
 7. lullabies

  GOLF 7 DIZEL SABAH GEC ALMA SORUNU

  @forzaGilles ben aküyü ölçtürdüm. Aynı sorun bendede var. Bundan önce fiesta vardı ondada buna benzer bir sıkıntı vardı. Aracı iki gün çalıştırmaz isem el pompasi ile pompalamam gerekiyordu. Mazot pompası ariza yapmis mazotu yavas yavaş geri kaçırıyordu. Mazot pompası degisti. Sorun çözüldü. Bu da sanki ona benziyor. Çalıştırırken marj basıyor ama mazot geç geliyor sanki.
 8. lullabies

  GOLF 7 DIZEL SABAH GEC ALMA SORUNU

  Merhaba arkadşalar... Aynı sıkıntı bendede mevcut 2013 golf 7 im var. Yakıtı hep opetten alırım ama bunla ilgili olacağını hiç düşünmedim. Gün içinde tık marj hemen alıyor. Sebebini bilen yada bulan olursa öğrenmek isterim. Aküyü ölçtürdüm sıkıntı yok. Teşekkürler
 9. lullabies

  Gündüz Farı için PW24W aldım fakat !

  @mo_coco aklınızda olsun arkadaşlar. Almanyada üretim yerinde pw24w diye bir led üretmiyormuş. Photon diye sayılanların hepsi aliexpres. n11 deki urun de aliexpres in urunu https://s.click.aliexpress.com/e/cidRmPcM
 10. lullabies

  Gündüz Farı için PW24W aldım fakat !

  @mo_coco sizden haber bekliyorum. Bu arada forumdaki arkadaşlardan gündüz farını beyaz alıp memnun olan aldığı linki bizede atabilirse sevinirim. Internette photononline.com da 180 ye olan ürünü Almanyadan photon.de den sordurdum. Böyle bir urun uretmediklerini söylediler muhtemelen çakma çin mali bilginiz olsun. Photon 'ün ismini kullanıyor.
 11. lullabies

  Gündüz Farı için PW24W aldım fakat !

  @mo_coco aynı satıcıdan bende aldım. 11 şubatta elime geçmiş şu an iki led de off gdun ikisini de soktum hem ariza isigi yakiyordu hemde ledler yanip yanip sonuyordu satıcıya yazdım yenisini gönderecek. Kaliteli sağlam urun ariyorum. Inşallah seninkiler iyi çıkar.
 12. lullabies

  Gündüz Farı için PW24W aldım fakat !

  @mutlubey17 iyi gunler.... Bir sorum olacakti photon 'ün ampulünü photononline.com dan bende aldım internet sitesinde ki resimdeki ürünü göndermedi. Bildiğin Aliexpres çin mali bir urun du geri iade ettim. Aliexpreste 40-50 tl olan ürüne 180 tl verilmez. Acaba sizin aldığınız üründe siyah renkte markasız bir urun mu fotosu varmi. Fardoktoru diye bir site var telefon ile görüştüm garanti yok dedi. Bildiğin çindeki 40 tl lik urun 80 tl. Ürünü nereden aldınız link atabilirmisiniz. Teşekkürler.
 13. lullabies

  Araç kumandasi

  Tesekkurler bugun gittim entegre arizasindan dolayi kumanda pil bitiriyormus. Boyle idare edecegim. Neticede pil takinca calisiyor.
 14. lullabies

  Araç kumandasi

  Iyi gunler arkadaslar.. aracimin kumandasi 1 haftada hic kullanmadan pil bitiriyor. Kumandalarin tamiri oluyormu. Konya Ankara veya izmir de kite yaptirabilirim.
 15. lullabies

  Kumanda pil zayıflama

  Merhaba arkadaşlar... Yaklaşık 3 ay önce 2.el golf aldım. Yedek anahtarın pili bitikti. Pil taktım yedek anahtarda çalışsın lazım olur diye. Çalıştı sıkıntı yok fakat 1 hafta sonra o anahtar ile kullanayım dedim baktım pil bitmiş. Pil bayat olabilir diye tekrar sıfır pil taktım kumanda çalıştı. Fakat 1 hafta sonra tekrar pil bitti. Galiba kumanda akım çekiyor. Anahtarın tamiri mümkün mü? Konya, İzmir, Ankara da tamirini yapan var mı? Teşekkürler...
×