Jump to content

lullabies

Üye
 • İçerik sayısı

  28
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

lullabies Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  ilker
 • Yaşadığım Yer
  konya

Güncel Profil Ziyaretleri

166 profil görüntüleme
 1. lullabies

  Tampon Çiziği

  LC9A rutuş boyası tavsiyeniz varmi arkadaşlar..
 2. lullabies

  GOLF GİYİNDİRMEK

  @lasttohit teşekkürler
 3. lullabies

  GOLF GİYİNDİRMEK

  @lasttohit Bende dusunuyorum ama vida pek aklıma yatmıyor. Silikonda ise yolda atar ise araca zarar verir dediler tırstım. Würth 'ün bir silikon u galiba sağlam mis kesinlikle sökemezsiniz diyorlar o da düşündürüyor.
 4. lullabies

  GOLF GİYİNDİRMEK

  Zevkinize sağlık güzel olmuş güle güle kullanin Allah kazadan beladan korusun. Kaliperleri vidalattiniz mi silikon ile mi yapistirdiniz.
 5. lullabies

  Satılık Eibach Yay

  2013 1.6 TDI eibach prokit yay kodunu bilen var mi paylaşabilir mi. Ayrıca normal eibach ve eibach prokit yay arasında ki fark nedir bilen var mi? Genelde şehir içi kullanıyorum aracı. Teşekkürler...
 6. lullabies

  Golf 7 Arka Egzoz Kazanın Delinmesi Hk..

  Benim aracımda TDI yaptırmadan önce 2 egzozcuya ve bir tuningciye sordum. Manifolttan aracı kes ses alamazsın aractan dediler parani bosuna harcarsin hic gerek yok ugrasma bosuna parana yazik olur dediller. Dogrumudur bilmiyorum.
 7. lullabies

  Golf 7 Arka Egzoz Kazanın Delinmesi Hk..

  Evet bir ay önce yaptırdım. 2 adet 100 lük akrapowiç ve işçilik 1100 tl
 8. lullabies

  Golf 7 Arka Egzoz Kazanın Delinmesi Hk..

  Vizeye girmedim. Egzozcu sıkıntı olmaz dedi. Bende o şekilde biniyorum. Sağ tarafa delik açıldı çıkış eklendi arac içinde vize içinde sıkıntı olmayacağını söylediler.
 9. Mazot pompasına baktırdinizmi? Mazot pompası mazotu geri kaçırdığı için mazot geç geldiğimden geç alıyor. Aracı iki veya üç gün yatırın daha da zor çalışıyorsa bundan olma ihtimali çok yüksek bence.
 10. @ademerzurum benim fiesta da ilk çalıştırmada yapıyordu yni durum soz konusuydu çünkü arac akşamdan sabaha yavaş yavaş mazotu geri kaçırıyormuş. Geç alıyordu. Hele bir iki gün bekleyince fiestalarda manuel el pompacigi var oradan pompalayıp calistiriyordum. O yüzden sizdede mazot pompası ariza yapmis olabilir mazotu geri depoya kaçırıyor olabilir diye dusunuyorum. Neticede akü basıyor.
 11. @ademerzurum diğer arkadaşa da yazdığım gibi mazot pompasını bir sorar misin gidince 2-3 gunbeklettinmi hiç o zaman çalışıyormu. Yada gaz pedalına basarak çalıştırdinmihic.
 12. @forzaGilles ben aküyü ölçtürdüm. Aynı sorun bendede var. Bundan önce fiesta vardı ondada buna benzer bir sıkıntı vardı. Aracı iki gün çalıştırmaz isem el pompasi ile pompalamam gerekiyordu. Mazot pompası ariza yapmis mazotu yavas yavaş geri kaçırıyordu. Mazot pompası degisti. Sorun çözüldü. Bu da sanki ona benziyor. Çalıştırırken marj basıyor ama mazot geç geliyor sanki.
 13. Merhaba arkadşalar... Aynı sıkıntı bendede mevcut 2013 golf 7 im var. Yakıtı hep opetten alırım ama bunla ilgili olacağını hiç düşünmedim. Gün içinde tık marj hemen alıyor. Sebebini bilen yada bulan olursa öğrenmek isterim. Aküyü ölçtürdüm sıkıntı yok. Teşekkürler
 14. @mo_coco aklınızda olsun arkadaşlar. Almanyada üretim yerinde pw24w diye bir led üretmiyormuş. Photon diye sayılanların hepsi aliexpres. n11 deki urun de aliexpres in urunu https://s.click.aliexpress.com/e/cidRmPcM
 15. @mo_coco sizden haber bekliyorum. Bu arada forumdaki arkadaşlardan gündüz farını beyaz alıp memnun olan aldığı linki bizede atabilirse sevinirim. Internette photononline.com da 180 ye olan ürünü Almanyadan photon.de den sordurdum. Böyle bir urun uretmediklerini söylediler muhtemelen çakma çin mali bilginiz olsun. Photon 'ün ismini kullanıyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...