17 jantlara kışlık olarak hangi ebad lastik tavsiye edersiniz.

215x45x17

205x50x17

205x45x17

Bu siyahlar kapak zaten, içerdeki bijonlardan yalnızca birinin kilitli olması ve bagajınızda bulunan bir anahtar marifetiyle sökülmesi gerekir.
yok hocam direk havalı tabanca ile söktü, dur anahtarı vereyim demeye kalmadan bunda şifreli bijon yok dedi.

Hocam 2016 ve 2015 bazı serilerde yok şifreli bijon.
peki hocam olmaması bana bir hak doğurur mu?  yani yok diye servisten istemem gereklimi? kardeşim ile aynı zamanda polo aldık onda var bende yok , olmaması dertmi değil ama merak işte :)  

peki hocam olmaması bana bir hak doğurur mu?  yani yok diye servisten istemem gereklimi? kardeşim ile aynı zamanda polo aldık onda var bende yok , olmaması dertmi değil ama merak işte :)  
Hiçbir hak doğurmuyor hocam, ben bu işin peşinden çok koştum poloyu geçtim, önceki aldığım 3 golfte de var bunda neden yok dediğimde

"isterseniz kendi paranız ile servisten satın alabilirsiniz" şeklinde aptal bir cevap aldım. Doğuş nereden daha fazla yolarım peşinde resmen. Çok elzem bir şey değil zaten umursamıyorum.

Continental wintercontact ts860 4 adet için 1000 TL fiyat aldım continental Eskişehir yetkili bayiinden. Fiyat nasıl arkadaşlar?

Ben nokian wr serisi 3 yillik ladtiklere sahibim.iki kez işim düştü.cok memnun kaldim

Nokian rus lastigidir fakat piyasadaki cogu lastikten pahali olmakla birlikte adac testlerinde yuksek puan alan bir marka bir arastirin isterseniz.fiyat avantaji olacaksa goodyear ultragrip seriside güzel lastik bahsettigim her iki markayida kullandim.fiyat avantaji olacaksa bahsettigim markalardan ikisinide gözü kapalı alabilirsiniz.

@Cibuti Şunu da belirtmek isterim sayın hocam sizin seçiminizde çok iyi hatta adac testlerinde ilk sırada ama fiyat avantajı olacaksa diğer 

Yokohama W.drive-- Goodyear UltraGrip --- Nokian WR  diğer başarılı modeller

@Cibuti Şunu da belirtmek isterim sayın hocam sizin seçiminizde çok iyi hatta adac testlerinde ilk sırada ama fiyat avantajı olacaksa diğer 

Yokohama W.drive-- Goodyear UltraGrip --- Nokian WR  diğer başarılı modeller
Aslına bakarsan kış lastikleri için de ayrı jant alayım diyorum ama 2000 lirayı rahat geçecek öyle yaparsam. 

şimdi diğer lastikleri de araştırıyorum ama 20-30 lira fiyat farkı varsa değmez hocam. Bakıcam şimdi

Geri
Üst Alt