@audis8 bu arada ben takma dahil 830 TL vermiştim hocam. Lastiğin birinde çivi vardı onu da ücretsiz onardılar.

Konu linki:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@audis8

Aynen katılıyorum. Gerekli açıklamaları arkadaşlar yapmış.

VW jantları 16", orijinal ve tamamen hasarsız ise onları da düşünebilirsiniz ama mükemmel durumda olduklarından emin değilseniz arkadaşların kullandığı CMS jantları satın almak en iyi çözüm gözüküyor. VW nin orijinal jant tedarikçilerinden biri CMS. En üstteki CMS bence de güzel.

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok teşekkür ederim arkadaşlar dediğiniz gibi yapıp alttaki 16 inch cms leri alacam.

iki takım jant inşallah israfa girmez :)

golf.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@audis8 elinizdeki Dijon Jantları kullansanız da yeni lastiklere vereceğiniz fark ile aynı harcamayı yapacak, hem de uygunsuz, çok geniş tabanlı lastik almış olacaksınız.

Oysa elinizdeki lastikleri yeni jantlar ile kullanırsanız hem aynı fiyata hem de teknik olarak en uygun çözüme kavuşacaksınız.

Ben  4 adet servisten aldığım orijinal VW Sac Jantlarına (yedek lastiğin san jantının siyah olanı) almak istediğiniz CMS ye yakın ücret ödedim.

CMS leri alırken ET değerlerine dikkat edin mümkün ise sizinkilerle aynı olsunlar.

Bende sizin gibi ikilemdeydim. Ankara'da almayı düşündüğünüz CMS 822 modeli jantları 950tl ye buldum, herşey dahil.

Ancak çıkma sıfır passat aragon jantı bulunca onu aldım. 

CMS jantlarla ilgili tek soru işareti bilezik takmak gerektiyor olması. @MSE hocam aracına 812 modelini takmış geçtiğimiz sene, bir sıkıntı yaşamadığınıda belirtmişti bana.

Değerli Hocam 

Yoğun kar yağışı ve sert kış koşullarında mutlaka açıklıkları en fazla olan üstteki gibi jantları tercih etmeli. Bunun nedeni; kaliperlerin üzerinde kalan karların zamanla buza dönüşmesi ve fren kabiliyetini düşürmesini kar temizleyici misali etrafında dönen jant kollarının temizlenmesidir. 

Tüm sorularınızın yanıtı burada.

Continental Winter Contact TS 860 lastiklerimiz ve 2. el orjinal 16" dover jantlarımız hazır, kışın iyice gelmesini ve kullanılmayı bekliyorlar :('

@silvershadow Murat Hocam ve arkadaşlarım, tavsiyeleriniz üzere Ford aracımıza (14") Continental TS860'ları aldım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

@cradlemelih Güle güle kullanın.

@aaron çok sağolun Harun hocam, sayenizde,

bu arada ford içinde hayırlı olsun lastikler :'(

Geri
Üst Alt