golf cafe

audis8 dedi:
arkadaşlar, ben eski forumdan  kanoute

hayırlı olsun .

güzel olmuş burası
Değerli Hocam;

Hoş geldiniz.

Yeni nickiniz çok şık...

onca zamandır PM'den ve forumdan yazışırız ama şimdi Merak ettim kanoute'nin bir anlamı var mı ve isminiz nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

aryacg dedi:
Yusuf hocam bu kişisel resmimizin altında bulunan sayılar neyın nesı?Örnegın sız de +3/-0 var ?
Onlar sizin puanınız hocam. Türkçeleştirmedim daha altında yazan yazıları. Bir tür puanlama sistemi. Böylece forumun en sevilen kişilerini bulabiliriz. Forumun en çok sevilen kişisine her hafta öpücük var :)

aryacg dedi:
Yusuf hocam bu kişisel resmimizin altında bulunan sayılar neyın nesı?Örnegın sız de +3/-0 var ?
Can Hocam;

Sizde 4 var...

İtiraf edeyim hepsi benim eserim...

Aynı kişiye 2 saatten daha kısa sürede beğeni puanı verilemiyor.

Yusuf Hocamın açıklamalarına da ek olsun benimkisi..

Değerli Gökhan Hocam;

aramıza hoş geldiniz.

Gökhan

Değerli Abdullah Hocam;

Yokluğumda gıyabımdaki o övgü dolu sözleriniz için teşekkür ederim.

Dostlar arasında yerinizi aldığınıza sevindim.

Aramıza hoş geldiniz.ABDUHAN

silvershadow dedi:
Can Hocam;

Sizde 4 var...

Hocam aramızda troll var galiba size -1 verilmiş :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
yusuf dedi:
Can Hocam;

Sizde 4 var...

Hocam aramızda troll var galiba size -1 verilmiş :)
Sanırım denemek içindir... :)

Bakarız kullanıcı faaliyetlerinden anlaşılır herhalde.

Değerli Can Hocam;

kullanıcılar arasında sizin nickinizi de görmek ne kadar güzel...

Hoş geldiniz aramıza....

cankilic

Murat Hocam forumunuz hayırlı olsun :) Siz nereye biz oraya ;)

Şehirler arası seyahatime ait yakıt verileri ile ilgili fotoğraf eklemek isterim, ancak doğru yol yordam nedir forumunuzda yanlış bir şey yapmak istemedim? Nereye eklemem doğru olur?

Değerli Hocam;

aramıza hoş geldiniz.

Gandalf071
Hoşbulduk hocam ilgiyle takip ediyorum yazılarınızı ve golf 7 tutkunu olmaya başladım. Bende 2004 vw polo var ve golf 7 almayı düşünüyorum. Para biriktirmeye başladım ve kesinlikle almak istiyorum golf 7.

Gandalf071 dedi:
Değerli Hocam;

aramıza hoş geldiniz.

Gandalf071
Hoşbulduk hocam ilgiyle takip ediyorum yazılarınızı ve golf 7 tutkunu olmaya başladım. Bende 2004 vw polo var ve golf 7 almayı düşünüyorum. Para biriktirmeye başladım ve kesinlikle almak istiyorum golf 7.
Allah bol kazanç nasip eder inşallah. Böylece aracınızla birlikte destek olursunuz bize ;)

Bu arada arkadaşlarımızdan birisi şehirler arası verilerinden bahsetmiş ben de belirtmek istedim Çorum İstanbul arası 120 km hızın altına düşmemek kaydıyla 5.7  -  5.8 arası değer yakaladım...Bence çok iyiydi...

aryacg dedi:
Bu arada arkadaşlarımızdan birisi şehirler arası verilerinden bahsetmiş ben de belirtmek istedim Çorum İstanbul arası 120 km hızın altına düşmemek kaydıyla 5.7  -  5.8 arası değer yakaladım...Bence çok iyiydi...
Güzel bir haber size.

O değer biraz daha da düşecek. :)

Gandalf071 dedi:
Değerli Hocam;

aramıza hoş geldiniz.

Gandalf071
Ne mutlu bizlere içimizdeki tutkuyu size de aktarabilidiysek...

Golf'ünüzün olmasına gerek yok.

Golftutkunuz olsun yeter...

Geri
Üst Alt