golf cafe

Murat hocam detaylı bilgi için teşekkür ederim...Ayrıca bundan sonra sıkça sohbet edeceğimizi umarak ben de bana ismimle hitap etmenizi  şiddetle öneriyorum :) (Can) şuan için yeniyim bir size bir de Yusuf hocama isimle hitap ediyorum,zamanla daha da çoğalacak kocaman bir aile olacağımıza eminim

aryacg dedi:
Murat hocam detaylı bilgi için teşekkür ederim...Ayrıca bundan sonra sıkça sohbet edeceğimizi umarak ben de bana ismimle hitap etmenizi  şiddetle öneriyorum :) (Can) şuan için yeniyim bir size bir de Yusuf hocama isimle hitap ediyorum,zamanla daha da çoğalacak kocaman bir aile olacağımıza eminim
Can hocam istanbulda nerde yaşıyorsunuz. Bir de çoruma kadar nasıl gideceksiniz. Baya uzakmış. Tek başınıza mı getireceksiniz aracı. Bir şöförle daha birlikte gitmenizi öneririm.

Yusuf hocam bahcelıevlerdeyım ben aracı kuzenımle almaya gıdecegım.Tek gitmeyi ben de istemiyorum...neden Çorumdan aldıgımı şimdi baska bır konuda yazdım okursanız hak vereceksnız bana ;)

aryacg dedi:
Yusuf hocam bahcelıevlerdeyım ben aracı kuzenımle almaya gıdecegım.Tek gitmeyi ben de istemiyorum...neden Çorumdan aldıgımı şimdi baska bır konuda yazdım okursanız hak vereceksnız bana ;)
Ben de güngörendeyim yakınmışız. İnşallah oturur çay da içeriz bir ara ;)

aryacg dedi:
memnun oldum  Can Hocam benim de tercihim bu yönde olacak.

seve seve yanıt vermeye hazırım

yusuf dedi:
Ben de güngörendeyim yakınmışız. İnşallah oturur çay da içeriz bir ara ;)
inşallah hocam :)

Günaydın arkadaşlar sınıfım Türkçe yazılısında ben de şöyle bir bakayım dedım bu gece yolculuk yarın sabahta  ınsallah çorumdan golf umuzu alacagız :) darısı bekleyenlerın basına

aryacg dedi:
Günaydın arkadaşlar sınıfım Türkçe yazılısında ben de şöyle bir bakayım dedım bu gece yolculuk yarın sabahta  ınsallah çorumdan golf umuzu alacagız :) darısı bekleyenlerın basına
Hocam şimdiden iyi yolculuklar. Fotoğrafları bekliyoruz.

aryacg dedi:
Değerli Can Hocam

Bu gece uzun olacak demektir  ;)

Siz Golf'ünüzerinde dönüş yolundayken

Ben ilk izlenimlerinizi merakla bekliyor olacağım...

lütfen ilk benzinlikte ve daha iyisi lastikçide lastik basınçlarını kontrol ediniz.

Uzun yol yapacağınız için ön ve arkaları 33 veya 34 ayarlamanızı iyi olur

Aman Hocam Rodaja da dikkate alalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
aryacg dedi:
Hocam size bir haberim var. Sakarya'da 1.2 midline plus var manuel ve beyaz renk. ön arka park sensörlü ve sis farlı.

Fiyatı için de arayıp sordum. 54.800 dedi satış temsilcisi. Aracı akşama kadar kendi üzerime opsiyonlattım. Düşünürseniz irtibata geçelim.

yusuf dedi:
Hocam size bir haberim var. Sakarya'da 1.2 midline plus var manuel ve beyaz renk. ön arka park sensörlü ve sis farlı.

Fiyatı için de arayıp sordum. 54.800 dedi satış temsilcisi. Aracı akşama kadar kendi üzerime opsiyonlattım. Düşünürseniz irtibata geçelim.
Yusuf hocam ah o eşim yok mu? ille de otomatik ille de otomatik :) yoksa ben de manuelden yanayım ama malesef dsg almalıyım ayrıca ben aracın ücretini odedım sıgorta kasko da keza...Yine de sagolun :)

silvershadow dedi:
Değerli Can Hocam

lütfen ilk benzinlikte ve daha iyisi lastikçide lastik basınçlarını kontrol ediniz.

tamamdır hocam 33 veya 34 ayarlayacagım,bu arada sızler hangı akaryakıt fırmasını tercıh edıyorsunuz bır onemı var mıdır?ilk izlenımlerı en kısa zamanda paylasacagım

Hocam dsg aldığınız için hiç pişman olmayacaksınız. Ben de aynı sizin gibi manual taraftarıydım, eşim nedeniyle otomatik aldım.

Şimdi bir daha manual araba kullanacağımı sanmıyorum.

aryacg dedi:
Değerli Can Hocam

tamamdır hocam 33 veya 34 ayarlayacagım,bu arada sızler hangı akaryakıt fırmasını tercıh edıyorsunuz bır onemı var mıdır?ilk izlenımlerı en kısa zamanda paylasacagım
Değerli Cem Hocam;

Ben İzmir'de ödül almış bir benzinlik var BP'nin. oradan alıyorum.

Kardeşime giden yolumun üzerinde seçtim ki özellikle bunun için gidip gelmeye gerek kalmasın.

Dizel makinelerde ise Shell diyorlar başka da bir şey demiyorlar.

Geri
Üst Alt