Taiwan U led far ampülü

@CemK çok detaylı olmuş. Teşekkür ediyorum kendi adıma baya faydalı oldu. Led360 atölye semihten mi alındı? Ayrıca xenon kalitesinde gösterim sağlamış. Buradan öyle görünüyor. Sizce asıl gözle baktığınızda memnunmusunuz led360dan

@farukal Semih'e gidemedim randevulu çalışıyorlar, uygun zaman denk gelmedi gidebilecegim. Stark'dan aldim kendim taktim bende, ayni ampuller gibi gorunuyo.

Aydinlatma bence basarili oldu. Ama aslinda Photon'a gore daha fazla fark bekliyordum.

@typhoons Her halukarda Halojen'den iyi hocam ya, bide ustune disardan gorunus eklenince değer bence ugrasmaya. Hem ugrasma kismi zevk baya, oldukca keyfli yani. Zaten zevk almasak bole işlere kalkismayiz sanki :)

@CemK cem bey merhabalar. Değerli yorum ve inceleme fotoğraflarınız için teşekkürler. Stark alırken konnektörden bahsetmişsiniz. Replika çift j için satıcıdan aynı sizin yazdıgınız şekilde konnektör almamız lazım mı ?

@farukal Farın iç yapısına göre değişir. Amplu'ün oturacağı soket ve elektrik bağlantısı tipi nedir?

@CemK d2s çift j replika far takımına olacaktı tam detay bilgim yok ama 

@muhammedakgunes muhammed bey merhabalar çift j için siz stark 360 kullandınız galiba konnektör ve elektrik bağlantısı için ne söylemeliyiz led alırken? 

@muhammedakgunes muhammed bey merhabalar çift j için siz stark 360 kullandınız galiba konnektör ve elektrik bağlantısı için ne söylemeliyiz led alırken? 
Merhabalar , ben stark 360 kullanmadım, M8 360 kullandım onu da temin ettim bi şekilde.Dediğim gibi starkınki de M8 marka.Stark Fullpower vs değil yani :)  İkisi de birebir aynı ürünler. 
Yakın zamanda toplu alıp satmayı düşünüyorum zaten.

Kendi montajım için sadece H7 olanı aldım hocam.Konnektörmüş elektrik bağlantısıymış öyle bi şeylere karışmadım yani :)   H7 almanız yeterli olacaktır çift J far için 😊

Dün ampul'ü satın aldığım yerden denemek için daha güçlü olan 2 yönlü ampul'den aldım ve denedim. merkez spot %30'a yakın daha parlak oldu ancak ışık dağılımı kötüydü, ne kadar ayarlasamda altta karanlık bölge bırakıyor. Ayrıca fazla ısınıyor diğerine göre, driver içinde olduğu için sanırım. D2S soket tipi de yok onda, yine kes biç oturtmak gerekecek.

Ondan dolayı 360 Led'le devam etmeye karar verdim ve ikisine de taktım. Biraz video'da çektim akşam.

Çift yönlü ve güçlü olan Led'in ışık dağılımı şöyleydi.

image.png

360 Led ile de sokak aydınlatma Video'ları şöyle.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@muhammedakgunes aa teşekkür ederim. Şurada fullpower modeli m8 ile aynı ondan sipariş geçeceğim birazdan... Üstteki model bir tık daha pahalı farkını bilmiyorum ama :)

9DE78367-4645-47B6-BAE2-9B84F88489F2.png

@farukal Farın ampul yuvası H7 işe direk H7 alman en iyisi, bugün tekrar gideceğim ben yerlerine. Üstteki Balast'a takılmak için, yani Xenon takılı ve balast varsa balastın ucuna tak çalıştır şeklinde oluyor, aslında onda her sırada 3 yerine 4 led var daha iyi olurdu ama driver olmadığı için bizde çalışmıyor, denedik onuda.

@muhammedakgunes Evet aynen bu tiplerin hepsi M8 :)

@CemK anladım baya bu konuyla alakalı denemeler yapmışsınız. Alacak olan arkadaşlar için mükemmel bir konu oldu. Şuan Youtube veya başka bir mecrada olmayan bilgiler mevcut. Bende yakın arkadaşım için bunları temin edicem. Sonrada kendim için alıcam. Sonuçları replika çift j konusunda paylaşırım :)  Yardımlar için teşekkürler

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2015 Model Golf 7 Midline Plus aracım var. Biraz takviye yapmak istiyorum. (Öneri de alabilirim :)  ) öncelikle Bi-Xenon Uzun Kısa far, sonra Multimedya Teyp ve Multimedya Direksiyon planlıyorum. Özellikle Bi-Xenon Far konusu biraz karışık sanırım. U far veya J far şeklinde oluyor sanırım. Bu Şimşek etkili olanlar hangisi oluyor bilginiz var mı ve nereyi önerebilirsiniz? Çok soru sordum kusura bakmayın teşekkürler :)

@Tahairfan Şimşek etkili olan şey led ampül. J fara da u led fara da takabilirsiniz. Size görüntü olarak hangisi hoş geliyor ise onu alın. Multimedyayı forumda konusu var Aliexpressten 6.5 inclik cihazdan alabilirsiniz. Ben memmunum, baya kişi de oradan aldı. 

Geri
Üst Alt