Taiwan U led far ampülü

@Tahairfan Şimşek etkili olan şey led ampül. J fara da u led fara da takabilirsiniz. Size görüntü olarak hangisi hoş geliyor ise onu alın. Multimedyayı forumda konusu var Aliexpressten 6.5 inclik cihazdan alabilirsiniz. Ben memmunum, baya kişi de oradan aldı. 
Evet Multimedya ile bugün konuştum bir hocamla. Aynı başlık altından bahsediyoruz muhtemelen. Peki J veya U farketmez kullanım sıkıntısı çıkıyor mu bilginiz var mı peki? Yani Orjinal Çıkma Bi-Xenon bulamadığım ve çok bilgim olmadığı için soruyorum. Bir de Maliyet bilginiz var mıdır?

@Tahairfan Replika olanlarda içeri su alma problemi nadir de olsa olabiliyormuş. Benim başıma gelmedi ama. Replika ön arka 4500-5000 e halledersiniz sanırım. Forumda sponsoru var. Orijinal bulursanız daha iyi olur tabi. Ama onlar çift uled olmuyor teki yanıyor.

@tgun89 ben aradım ama göremedim sponsoru hocam. Yeni kullanmaya başladım forumu. Bakarım daha dikkatli :)  Sadece ön yeterli benim için zaten şu an. Teşekkür ederim bilgi için :)

@Musaaksoy olabilir hocam ama ilk etapta bi xenona harcama yapıcam gibi gözüküyor. Mesaj atabilirsiniz detayları ya da aramamı istediğiniz numara varsa yarın arayabilirim. 

@muhammedakguneshocam merhaba :)  Far olayını sponsor aracılığıyla bu hafta hallediyorum. Çift J’ye karar verdim en son olarak. Ampül olarak @HONEYhocam da yanlış anlamadıysam sizin kullandığınız M8 360 Led’i önerdi. Siz de memnunsunuz bildiğim kadarıyla. Bir de nereden temin edebileceğimiz konusunda bilginiz var mıdır? Siz de planlıyordunuz bir ara çünkü yanlış hatırlamıyorsam :)  Far aldıktan sonra sanırım bunu kısalar için alıp başka bir şey almama gerek kalmıyor dimi?

@Tahairfan selamlar hocam, bende M8 360Led mevcut dilerseniz alabilirsiniz satıyorum zaten... 
Benzerleri aliexpresste mevcut fakat ürünler M8 değil. İstetenler istetmek isteyenler oluyor, fakat aynı ürün gelmiyor. Yani gerçek M8 olan ürün gelmiyor...  :)  

kısalara h7 herhangi bir ampul takarsanız başka bir iş kalmıyor, tamamlanıyor far :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@muhammedakgunes hocam siz hala M8 360 Led kullanıyor musunuz peki? Yani Bi-Xenon yapmayacaksam en iyi seçenek sizce bu mu? Gerçekten maliyetlere sürekli giremeyeceğim için soruyorum :)  Uzunlarda H7 dedikleri ampül gömülü geliyormuş zaten kısalara da 360 Led genelde önerdiler. Bir başlık daha vardı tartıştığımız ama onu bulamadım :)  Siz tedariğini artık sağlıyorsunuz dimi doğru anladım?

@Tahairfan ben halâ evet m8 360 ı kullanıyorum, performansından şikayetçi olsam çoktan söküp atardım.Aydınlatma benim için önemli... en iyi seçenek bu mu bilemiyorum çünkü tüm ledleri denemedim piyasaki :)  ne söylesem yalan olur yani :)  ama m8 360 ı alıp kullananlar memnun oluyor genelde. ve öneriyorlar da... kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa daha sağlıklı olur :)  @biycash @furkanmk7 @Golf7654321 @sonmohican (buraya kadar benden satın alanlar ve aklıma gelenler ) :)  @frknyldrm @farukal aklıma gelen kullanıcıları etiketledim :)  evet tedariğini halâ sağlıyorum hocam

@muhammedakgunes hocam siz hala M8 360 Led kullanıyor musunuz peki? Yani Bi-Xenon yapmayacaksam en iyi seçenek sizce bu mu? Gerçekten maliyetlere sürekli giremeyeceğim için soruyorum :)  Uzunlarda H7 dedikleri ampül gömülü geliyormuş zaten kısalara da 360 Led genelde önerdiler. Bir başlık daha vardı tartıştığımız ama onu bulamadım :)  Siz tedariğini artık sağlıyorsunuz dimi doğru anladım?

@Tahairfan ben halâ evet m8 360 ı kullanıyorum, performansından şikayetçi olsam çoktan söküp atardım.Aydınlatma benim için önemli... en iyi seçenek bu mu bilemiyorum çünkü tüm ledleri denemedim piyasaki :)  ne söylesem yalan olur yani :)  ama m8 360 ı alıp kullananlar memnun oluyor genelde. ve öneriyorlar da... kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa daha sağlıklı olur :)  @biycash @furkanmk7 @Golf7654321 @sonmohican (buraya kadar benden satın alanlar ve aklıma gelenler ) :)  @frknyldrm @farukal aklıma gelen kullanıcıları etiketledim :)  evet tedariğini halâ sağlıyorum hocam
Led 360 kullanıyorum ve memnunum @Tahairfanhocam. İçiniz rahat değilse çevrenizde kullanan varsa canlı olarak incelemenizi tavsiye ederim.

@Tahairfan hocam kısalara m8i takın geçin derim aydınlatma gayet tatmin edici x bir firmaya sorduğumda bendeki ledi önermişti 600₺demişti şimdi daha fazladır ama @muhammedakguneshocam size daha uyguna verecektir muayene derdiniz olmaz memnunda kalırsınız ben gayet memnunum öyle gözünüz çok yükseklerdeyse xenon takın :)

ekteki resim kısalar m8

IMG_20200717_215609.jpg

@Golf7654321 yalnız ben far ayarı yaptırmadım :D  yaptırsam mı ki :D  çok değişir mi acaba hahaha :D  

Geri
Üst Alt