En Güzel Golf Fotoğrafları

[mention=4867]OktayGti35[/mention] 
Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz Degerli Hocam 
Sanki dün fabrikadan çıkmışcasına diri ve şık..
Maşallah.
Eyvallah hocam ama park etme özurlu birisi üzdü beni neyse saģlik olsun

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Negatiwe Kurşun gri R-Line halaaa o araç muazzam bir araçtı hem renk ve jant kombinasyonuyla, hem opsiyonlarıyla gördüğüm en güzel R-Line 'dı diyebilirim., keşke imkanlarımız el verse Mk7 bir köşede müzelik araçlar gibi satmadan saklayabilsek

@Negatiwe Kurşun gri R-Line halaaa o araç muazzam bir araçtı hem renk ve jant kombinasyonuyla, hem opsiyonlarıyla gördüğüm en güzel R-Line 'dı diyebilirim., keşke imkanlarımız el verse Mk7 bir köşede müzelik araçlar gibi satmadan saklayabilsek
Ali hocam gerçekten son nokta bir araçtı. Uzun yıllar binilecek araçtı. Passat sevdası yüzünden sattım bende.

@yer_ucagi_34  Ipad tutucu alırken dikkat edilmesi gereken husus; 15-20 TL’ye satılanlar değil, 35-40 TL;ye satılanlardan almak olmalı. Ucuz olanlar çok kısa sürede kırılıyor. Tecrübe ile sabittir.  s=clever

@yer_ucagi_34  Ipad tutucu alırken dikkat edilmesi gereken husus; 15-20 TL’ye satılanlar değil, 35-40 TL;ye satılanlardan almak olmalı. Ucuz olanlar çok kısa sürede kırılıyor. Tecrübe ile sabittir.  s=clever
Orijinal VW aksesuarı olana bakmıştım geçenlerde hocam. Showroom’da tesadüfen gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam 800 TL gibi bir şeydi.   X(

Geri
Üst Alt