Fikirlerinizi almak istiyorum

84 e 

DSG+ boyasız+değişensiz+65000 km+sürüş konforlu

Düşünmeden alabilirsiniz . Ortada bir yalı kazığı yok yani! 

6 yaşında araç 65 binde / yılda 10 bin yapmış ki bu da +++++

Bayram yaklaştıkça fiyatlar şişecekdir aklınıza yatıyorsa alın derim detaylı bir kontrolden sonra 

Benim 2014 dsg comfortline dizel golf 1.5 aydır ilanda km 110 binde ilana arayan soran yok bolca takas teklifi var. Fiyat 92 bin uygunda yazdım ama yaprak kimildamiyor. 

Hocam 1.4 tsi düşünüyorum ancak biraz daha pahalı bütçemde yok güzel bi tsi için temiz 95 den aşağı yok inanın piyasa öyle olmuş ki hakkından fazla istiyor herkes ben en uygun 84 e buldum temiz araç olduğu için alacağım.

Birde alacağım araç yetkili servis bakımlı arkadaşlar servisle görüştüm iyi niyet garantisi devam ediyor temmuz 2020 ye kdr dediler. Bakım km gelmiş zaten bin km sonrada 65 bin bakıma girecek araç. Servis bakımlı olmasıda avantaj değil mi ?

Servis bakımı avantaj ama 2013 yılından bu yana 6 yıldır bakım yapılmış olabilir mi net öğrenin çoğu binici iki yıl garanti bittikten sonra bakımı özelde yaptırıyor. Ki seneye doluyormuş iyi niyet olsa bile. Fiyat bana çok geldi.

Hocam ww arkadaşım var herşeyine baktırdım şase ve plakadan dışarda bakımı yok o konuda içim rahat. Araç hep servis bakımlı dsg ile ilgilide hiç bir kayıt yok.

bana da yüksek geldi fiyat hocam Ben de 2015 tsi dsg 1.2 beyaz değişen boya kaza tramer yok 50.000 de sürüş konfor comfortline

satmayı düşünüyorum yıl sonuna doğru ama bugun ilana koysam 90 der 88 e veririm heralde

88 e alayım sizin aracı hocam verin 😀 yok hocam 84 den aşağı bulamadım binici fiyatı alıcaz gibi.

88 e alayım sizin aracı hocam verin 😀 yok hocam 84 den aşağı bulamadım binici fiyatı alıcaz gibi.
valla borcunu bi bitireyim de hocam:)

ama genel olarak 1.2 lerin niye bu kadar uçuk fiyatta olduğu ile ilgili daha önce bir yazı yazmıştım hayırlısıyla alın  inşallah

İnşallah hocam saolun. 1.2 tsi o kadar tutmuş ki adamlar 1.4 tsi dan daha fazla istiyorlar 😀 hocam şuan bu piyasada sizin aracınız 90 na 1 saatte satılır sizin aracın aynısı kum beji 90 na 1 günde gitti ben aracımı o zaman satamamıştım çok üzüldüm alamadığıma yani siz ordan aracınızın değerini biçin.

1.2'lerin vergi avantajı da var.. sonuçta 6 ayda bir havaya para veriliyor..  turbo olunca perfomans kaybı yok.. e küçük hacimli motor olduğundan 1.4lere göre yakıtta tasarruflu... hatta 1.0 turbo motor bile düşünülebilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam forumda arkadaşın act aracının konusu var. Highline cam tavan u led keyless ergo vs... var aracında. Km 105 bin ama araç çok temiz. Fiyat 100.000 TL civarı düşünüyor. Bütçe artabilirse sizin o araca da bakın derim.

Geri
Üst Alt