Jump to content

Sarpi

Car play multimedya

Recommended Posts

Selam arkadaşlar,

golf 7 için carplayli multimedya alıp taktırmak istiyorum. Antalyada bu işi profesyonel olarak  yaptırabileçeğim yerler konusunda yardıma ihtiyacım var. Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golftdi İstanbul’da ender elektronik 1750 ₺ fiyatla hallediyormuş. Web sitesinde öyle yazıyor. Mail attım bir süre önce fakat cevap gelmedi. Bir iki yer daha var ama İstanbul bana bayağı uzak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Sarpi Emin olun çok basitmiş endere iki katını vermeye gerek yok klima panelinin üst kısmından azıcık asilma ile teyp cercevesi zaten sökülüyor zaten, teybin arkasindaki soketi yeni teybin arkasına takiyorsunuz ve yeni çerçeveyi takiyorsunuz 5 dk sürmez.

Golftdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Al - Tak yaptıktan sonra;  

Ön - arka park sensörleri,  Bluetooth,  Klimanın tüm ayarları,  Ses ayarları, Araç servis bilgileri,  Lastik basınç kontrol,  Geri vites katlanır ayna,  Esp  vs. vs.   Orjinal cihazdaki tüm kontroller bu cihazda KODLAMASIZ  çalışıyor mu arkadaşlar ?   

Aktif / Pasif yaptığımız (örn: Esp, Park sensörlerinin otomatik devreye girmesi)  veya  Bilgileri Kaydettiğimiz (örn. lastik basınç, servis zamanı)   tüm bölümler KODLAMASIZ doğru bir şekilde çalışıyor mu ?

En çok bunları merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, niclayt yazdı:

Al - Tak yaptıktan sonra;  

Ön - arka park sensörleri,  Bluetooth,  Klimanın tüm ayarları,  Ses ayarları, Araç servis bilgileri,  Lastik basınç kontrol,  Geri vites katlanır ayna,  Esp  vs. vs.   Orjinal cihazdaki tüm kontroller bu cihazda KODLAMASIZ  çalışıyor mu arkadaşlar ?   

Aktif / Pasif yaptığımız (örn: Esp, Park sensörlerinin otomatik devreye girmesi)  veya  Bilgileri Kaydettiğimiz (örn. lastik basınç, servis zamanı)   tüm bölümler KODLAMASIZ doğru bir şekilde çalışıyor mu ?

En çok bunları merak ediyorum. 

Hocam bluetooth dediğiniz şey zaten cihazın kendi içerisinde yer alıyor. Cihazın arkasındaki soket ise araçtaki bilgileri almayı sağlıyor. Bazen direksiyondaki tuşlar için kodlama gerekebiliyor fakat diğer diğer şeyler tak çalıştır yapınca çalışıyor. Forumumuzda buna dair onlarca konu var, konulara gözatıp bilgi edinebilirsiniz.

niclayt ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golftdi hocamın dediği gibi Aliexpress'ten tek tuşla kendiniz sipariş verip kendiniz takabilir veya bir oto elektronikçide en fazla 50-100 liraya montajını yaptırabilirsiniz.

Benim hiç tecrübem yokken cihaz takmıştım ilk seferde, takma yerlerindeki geçmeli yerlere dikkat ettikten sonra kolay kolay kırılan parçalar değil bunlar. Kırılsa da yapıştırılıp kullanılır hale gelebilir. Ya da işte en fazla 100 lira montaj parası verip taktırırsınız.

Ürün bedeli 700 lira civarı, vergi gelse en fazla 150-200 lira. Oldu size 900, 100 lirada montaj desek felan en fazla 1000 liraya halletmiş olursunuz. Gidipte burada satan oto aksesuarcılara montaj dahil 1500-1600 lira vermek bana makul gelmiyor.

Golftdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, coskun023 yazdı:

@niclayt bendeki cihazda park sensörü kodlu, araç ayarları yapılabiliyor, direksiyon tuşları aktif linkten cihaza bakabilirsiniz. Kargo ücretini de karşılıyorum

fiyat vs uygunda hocam dil ingilizce :(  alsam bu küçük memlekette bir yerde TR'de yaptıramam :/ 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...