0 ARACA NELER YAPILMALI SİZCE ARKADAŞLAR

Şehir içinden çıkıp dağa bayıra pikniğe taşra vs. gibi yerlere gitmenizde gerekiyorsa;  koku yapmayan 3d  5d tarzı paspas seti almanızı öneririm. Temizlerken biraz daha kolay oluyor. Diğer türlü orijinal haliyle kaldığında işkenceye dönüyor :)  

Kaput koruma belirli aralıklarla değiştirmeli ve maaliyetli bir iş. Üstelik söküldüğünde araçta ton farklıda yaratabliyor (özellikle beyaz bir araçta ton farkı görmüştüm)  
Tamamen haklısın 3d - 5d tarzı paspas seti iyi olur 

@MKT86001 hiçbirşey yaptırmayın depoyu doldurup gazlayın bence, arabayı kimseye elletmeyin.

@chemdemir  Aynen öyle minimum %40 tasarruf sağlıyor aynı ayarda kullandığın zaman ha dersin ki dizel olunca basıyoruz gazlıyoruz haliyle aynı yakar ama gerçek şu ki aynı kullanım tarzıyla mümkün değil aynı yakması dizel her zaman dizeldir hali hazrıda kullandığım 1.2 tsi olsa bile

arkadaşlar herkese merhaba, hayırlı forumlar dilerim. Öncelikle hayırlı olsun arabanız @MKT86001 . Ben de 1 ay oldu 1.6 tdi dsg aracımı alalı. Aracıma bayi çıkışlı seramik yaptırdım. Sağolsun bayi hediye olarak 5d paspas seti verdi. Tabi bu beni kesmedi ama yine teşekkür ederim kendilerine. Bi de havuz bagaj aldım internetten. Sizin aracın uzun zaman oldu şuana kadar neler yaptırdınız araca bunu merak ettim. Yazarsanız sevinirim. Aracımın rengi indiyum grisi. Hayırlı forumlar.

Geri
Üst Alt