34 LE 8882 - Tornado Red

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın inşallah kazasız belasız :'(

@mcanerol

Maşallah...Hayırlı olsun...

Seramik kaplamadan olsa gerek suyu tuttuğum gibi rahatça temizleniyor,1700km de ve de 2. ayımdayım sadece su ile yıkadım,ustanın tavsiyesi sonax gibi bir şampuanla yıkayın(iyi bir mikrofiber yıkama eldiveni) yeter oldu.Kurulama içinde kaliteli(çizmeyecek) Meguiars WATER MAGNET Microfiber Kurulama Bezi gibi bir bez yeter...

Boya koruma,seramik kaplama,cila nekadar gerekli diye şüphelerim vardı ama gerçekten gerekliymiş...

Aracınız hayırlı olsun çok hoş ve farklı gozukuyor renginden dolayı

hayırlı olsun , güle güle kullanın.

mcanerol dedi:
Maşallah Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...plakası ve Pleksi ne kadara geldi? Pleksiyi yapıştırdınız mı?
On plakayı yatıştırdım hocam. Arka plaka ise pleksiden vidali. Normalde deldirmeyi sevmem fakat her halukârda plakanın arkasında kalıyor diye boyle yaptım. Ayrıca çıkarması ve takması yapıştırmaya gore cok daha rahat. Fiyat olarak benim arkadasım yapıyor bu isi araba hediye yaptı bana.
arkadasınız bana da aynı şekilde uygulama yapabilir mi ? Fiyat ne olur yardımcı olursanız sevinirim  ...tesekkürler.

@mcanerol hocam, Allah hayırlı uğurlu etsin, kaza bela vermesin, aracınıza nazar değmemesi için duacınızım, bekleme süreci boyunca heyecanınızı paylaştık ve bu mutluluğunuzu da beraber yaşamak çok güzel  :'( :'(

cradlemelih dedi:
@mcanerol hocam, Allah hayırlı uğurlu etsin, kaza bela vermesin, aracınıza nazar değmemesi için duacınızım, bekleme süreci boyunca heyecanınızı paylaştık ve bu mutluluğunuzu da beraber yaşamak çok güzel  :'( :'(
Saollun cok hocam :) Zaten o yuzden diyorum ya hep birlikte sevinip üzülüyoruz ne olursa. Tam aile gibi oldu bu forum valla :D

maşallah diyelim kazasız belasız, Allah tekerine taş değdirmesin diyelim :)

Kazasız belasız keyif dolu sürüşler, Tornado kırmızı artıyor forumda :( '

Hayırlı olsun Hocam Maşallah Allah nazarlardan saklasın ..

@mcanerol  Hocam Allah nazarlardan saklasın. Kaza bela vermesin inş.

Güzel günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle.

Nazarlikmi desem bilmiyorum ama benimde hatam var gerçi. Yeni aldığım aracımı bir anlık gaflet ile yol kenarına park ettim. Döndüğüm zaman aracımı çekmişler ne yazık ki. Aracımı otoparktan aldım etrafında iyice dolandım baktım bir sey var mi diye. Göründüğü kadarıyla bir sey yok. Yani kaportada herhangi bir hasar yok. Fakat mekanik olarak bir hasar olmus mudur ? Ilk defa basıma boyle bir sey geliyor.

@mcanerol

Etrafında birşey yoksa mekanik hasar çok zor hocam. Yine de dikkatli olmak lazım ;)

Geri
Üst Alt