Golf 7 çift u led far taktık

[mention=4994]Golf54[/mention]1 yıla yakın süredir replika çift u led kullanıyorum, ilk aldığımda philips'in h7 led ampullerini takmıştım. Işık çizgisi çok içime sinmese de aydınlatma hoşuma gidiyordu. Sonra ledlerin biri patlayınca d2s xenon ampule geçtim (setiyle beraber tabi ki balast ve çevirici) inanılmaz farketti. Ampul de önemli tabi, ben general electric 5500k ampulü tercih ettim. Yoksa piyasada 50 liraya da xenon ampul satılıyor. 
Tavsiyem farlarınızı d2s xenon kitiyle kullanırsanız çok daha iyi aydınlatma sağlarsınız hocam ledlere göre. 
Replikaların soket tipi h7 değil mi ? D2s nasıl takılıyor ki ?

@Golf541 yıla yakın süredir replika çift u led kullanıyorum, ilk aldığımda philips'in h7 led ampullerini takmıştım. Işık çizgisi çok içime sinmese de aydınlatma hoşuma gidiyordu. Sonra ledlerin biri patlayınca d2s xenon ampule geçtim (setiyle beraber tabi ki balast ve çevirici) inanılmaz farketti. Ampul de önemli tabi, ben general electric 5500k ampulü tercih ettim. Yoksa piyasada 50 liraya da xenon ampul satılıyor. 

Tavsiyem farlarınızı d2s xenon kitiyle kullanırsanız çok daha iyi aydınlatma sağlarsınız hocam ledlere göre. 
bu ara çok masraf yaptım. bu şekilde bir süre kullanmayı düşünüyorum. temmuzda muayenem var, muayneden bir geçelim sonra xenona bakarız.

Ön panjuru highline ile değiştirmenizi tavsiye ederim hocam , far cizgisi ile panjur çizgisi birbirini tamamlamalı 

@mutlubey17 hocam h7 ile d2s ampullerin girişleri farklı. bu aparatla d2s ampulü h7 girişine sorunsuz takabiliyorsunuz. öteki türlü kesme biçme gerekiyor. aydınlatmaya herhangi bir etkisi yok. 

[mention=4155]mutlubey17[/mention] hocam h7 ile d2s ampullerin girişleri farklı. bu aparatla d2s ampulü h7 girişine sorunsuz takabiliyorsunuz. öteki türlü kesme biçme gerekiyor. aydınlatmaya herhangi bir etkisi yok. 
H7 xenon kit alıp d2s ampülümü bağlıcaz yani anlamadım ?

@mutlubey17 yok hocam d2s ampul kullanmak isterseniz bu aparatı alıcaksınız. yoksa h7 ampul kullanmak isterseniz buna gerek yok. 

Enes güle güle kullan. Muayene sonucunu da paylaşırsan bizler için iyi bir referans olur. Ney ne ile geçiyor, geçmiyor? Kafam çok karışık....

Geri
Üst Alt