Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

@tgun89 Linkteki videoda gösteriyor aslında kurulumu. Çok zor olmaması lazım.
Evet dikkat etmemişim. Teşekkür ederim. Ancak benim arabada orada usb/aux vs. yok. O nedenle oraya herhangi bir kablo gelmiyordur diye düşünüyorum.

Sensör cama yerleşiyor normalde ve Midline Plus'da cama yerleşen yuva olmadığı için cam değişimi gerekiyor. Midline Plus için ayrı satılan ürün linkinde aşağıdaki fotoğrafta işaretlediğim şekilde ekstradan sensör kutusu yer alıyor. Yani camdaki yuva yerine Midline Plus için o kutu cama uygun yere yapıştırılarak aynı işlevi görmesi sağlanıyor. Bu sayede cam değişimine gerek kalmıyor. 

10. maddedeki komple trim seti dediğiniz gibi 8 inç için yazıyor ama satıcıyla iletişime geçilip mevcut ekranın ebatlarına göre olup olmadığını sorabilirsiniz. Muhtemelen 5 ve 6.5 inç için de farklı çerçevesi vardır. 

Ekli dosyayı görüntüle 19915
Peki hocam ürün sağlıklı çalışıyor mu, aldığımıza değer mi? Almayı düşünüyorum da, tereddüte düştüm bilginiz varsa yanıtlarsanız sevinirim

Forumumuzda veya başka yerlerde takıp da pişman olan yoktur şu zamana kadar. :) Tabiki almaya değer. Orjinalden farksız bu ürünler. Vag grubu araçların güzel yanı sonradan ekleyebileceğiniz donanımların sınırı yok.

@AhmetCakmak Ben de sizin gibi düşünüyorum. Aracım 2015 Golf comfor. bu tür özelliklerden muzadaribim. Almışken Bluetooth, Telefon görüşmesi, Android Carplay gibi özellikleri kullanabilmek için istiyorum. Hala aynı cihazı mı önerirsiniz?

@AhmetCakmak Ben de sizin gibi düşünüyorum. Aracım 2015 Golf comfor. bu tür özelliklerden muzadaribim. Almışken Bluetooth, Telefon görüşmesi, Android Carplay gibi özellikleri kullanabilmek için istiyorum. Hala aynı cihazı mı önerirsiniz?
Evet iPhone kullanıyorsanız Carplay’li alırsanız gerçekten güzel olur. Konuda 2.maddedeki cihaz Carplay’lidir. Dokunmatiği ve görüntü kalitesi vs orjinal comfortline/midline plus cihazından daha iyidir. Ben de kendi aracıma almıştım. Çok memnundum. Sonra aracı sattım. Bir daha olsa bir daha alırım cihazdan. :)  

@AhmetCakmak Ne ala!  :)  Android için verim alamam gibi hissettim cümlelerinizde Ahmet bey  :)  

@AhmetCakmak Ne ala!  :)  Android için verim alamam gibi hissettim cümlelerinizde Ahmet bey  :)  
Bahsettiğim görüntü ve dokunmatik kalitesi vs her iki cihaz için de geçerli. Zaten ikisi de aynı altyapıya sahip cihazlar. Tüm özellikleri de ortak. Sadece Carplay farkı var. 1.cihazda Android destekleme özelliği, 2.cihazda ise hem Android hem Carplay var. Ben o yüzden iphone kullanıyorsanız diye özellikle belirttim. Bu Android ve Carplay özellikleri ise telefondaki uygulamaları bu ekrandan yönetmeyi sağlıyor. Yani bluetooth, geri görüş kamerası desteği vs gibi özellikler zaten standart.

@AhmetCakmak Gayet iyi anladım, çok teşekkür ederim Ahmet bey. O zaman hemen bir sipariş veriyorum. Referanslı bir linkiniz var ise onun üzerinden alışveriş tamamlayabilirim  :)

Merhaba,  aracım comfortline eğer 2. sıradaki carplay li cihazı sipariş verirsem çerçeveyle beraber mi almam gerekiyor?

https://tr.aliexpress.com/item/32849794528.html?spm=a2g0o.detail.1000060.1.6c782255EFOOZz&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.146401.0&scm_id=1007.13339.146401.0&scm-url=1007.13339.146401.0&pvid=b62262cf-0a3c-4997-b2be-6af874d5d48d

ne kadar doğru bilmiyorum ama linkteki satıcıdan alınırsa cihaz 11.11' de 61 dolara düşüyor
Evet 2.sıradaki cihaz için çerçeveyle almak gerekiyor Golf 7 araçlar için. Eğer 11.11 indirimlerinde o fiyata düşecekse kesinlikle bekleyip almak iyi olacaktır. @hurrey hocam siz de bekleyin isterseniz. 

Hocam benimde aracım comfortline golf 7 fakat dediğiniz gibi üzerinde gelen multimedya berbat Bluetooth yok. Ticari araclardakinden farksız gibi. Değiştirmek istiyorum fakat aliexpressten ne kadara gelir hangisinden almalıyım. Aliexpress guvenlimidir. Gümrük vb sıkıntı olurmu. Android cihaz kullanıyoruz carplay ihtiyacımız yok. Ayriyetten şu geri görüş kamerasını vb ayrı alıp bizmi takıyoruz. Kafamda bir sürü soru var burada gidip aracı biryere bırakıp kazık yemek istemiyorum ayni sistemlere rcd 330 ve geri görüş kamerası montajı vb 1700 tl civarı istiyorlar.

Hocam benimde aracım comfortline golf 7 fakat dediğiniz gibi üzerinde gelen multimedya berbat Bluetooth yok. Ticari araclardakinden farksız gibi. Değiştirmek istiyorum fakat aliexpressten ne kadara gelir hangisinden almalıyım. Aliexpress guvenlimidir. Gümrük vb sıkıntı olurmu. Android cihaz kullanıyoruz carplay ihtiyacımız yok. Ayriyetten şu geri görüş kamerasını vb ayrı alıp bizmi takıyoruz. Kafamda bir sürü soru var burada gidip aracı biryere bırakıp kazık yemek istemiyorum ayni sistemlere rcd 330 ve geri görüş kamerası montajı vb 1700 tl civarı istiyorlar.
Iphone kullanmıyorsanı konudaki 1.maddede yer alan cihazı tercih edebilirsiniz. Aliexpress oldukça güvenilir. Yüksek memnuniyet puanına sahip konuda paylaştığımız satıcılardan alabilirsiniz. Örneğin cihaz size sorunlu geldi veya kırık geldi diyelim, dispute yani anlaşmazlık bildirimi açıp Aliexpress ekibinin onaylaması durumunda ürüne ödediğiniz parayı geri alma veya sorunlu gelen ürünü gönderip yeniden size cihaz göndermelerini sağlayabilirsiniz. Yani dolandırılma veya sorun yaşama ihtimaliniz yok. Paranız boşa gitmez. 

Cihaz ve geri görüş kamerası ayrı oluyor. Cihazı alırken geri görüş kamerası ara kablosu oluyor, satıcıya mesaj atıp bunu bildirebilirsiniz. Zaten genelde o kabloyla birlikte gönderiyorlar ama yinede belirtmekte fayda var. İsterseniz akşam konu hazırlayalım diğer tecrübesiz arkadaşlar için de rehber olur.

Hocam yok mu bi hız sabitleyici taktırma şansımız ali expressten :)  

Evet 2.sıradaki cihaz için çerçeveyle almak gerekiyor Golf 7 araçlar için. Eğer 11.11 indirimlerinde o fiyata düşecekse kesinlikle bekleyip almak iyi olacaktır. @hurrey hocam siz de bekleyin isterseniz. 
Hocam ben de arkadaşın verdiği linkteki ürünü almak istiyorum. İstediğim şey mirrorlink olması ve navigasyonu kullanmak. Fakat bunun yanında flip geri görüş kamerası da almak istiyorum ikisini birden sorunsuz şekilde çalışır mı ve kodlama gerekiyor mu taktıktan sonra? Aracım golf 7 highline. Ekteki orjinal cihazım. Bir de çerçeveyi ayrı mı alacağız?

IMG_20191029_160544.jpg

Hocam ben de arkadaşın verdiği linkteki ürünü almak istiyorum. İstediğim şey mirrorlink olması ve navigasyonu kullanmak. Fakat bunun yanında flip geri görüş kamerası da almak istiyorum ikisini birden sorunsuz şekilde çalışır mı ve kodlama gerekiyor mu taktıktan sonra? Aracım golf 7 highline. Ekteki orjinal cihazım. Bir de çerçeveyi ayrı mı alacağız?

Ekli dosyayı görüntüle 25140
Highline araçlarda torpidodaki ünite soketi orta kısıma alınıp tak çalıştır yapılabilir. Evet bir de çerçeve almak gerekiyor. Konudaki ürünlerden birisi 3 tuşlu, diğeri ise yeni tip olduğu için highline aracınızda da 4 tuşlu cihaz olduğu için çerçeve uymaz.

Geri
Üst Alt