Kimseye boşuna efsane demezler abii :))

jandarma59 dedi:
arkadaşlarım merhabalar nete braz uzak biri olarak bugun keşfettim formu golf 5.nesilden 7.nesile geçerek aranıza katılmaktayım..nasıl bitecek bu süreç bakalım.sizden ricam aracı gelen deneyimli arkadaşlar süreçler nasıl işliyor aracım 13 güngür siparişiniz üretime planlandı aşamasında.daha beklermiyim acaba bu aşk öldürüyor adamı harbiden :)

muhabbetimiz bol olsun beyler

31.07.2015  tarihinde vermiş olduğum araç siparişim. arkadaşlar

Golf 1.4 TSI 125 BMT MAN Comfortline - Saf Beyaz

Uled'li bixenon farklar

Panaromik cam tavan

18 Durban Jantlar

Sürüş Konfor Paketi

Led stop lambaları ve plaka aydınlatması

%65 karartılmış yan ve arka camlar

Ergoactive sürücü koltuğu

Işık görüş paketi
Değerli Hocam,

Size önerim bu siparişi iptal ederek Highline donanımda bir araca Highline'da standart olarak bulunmayan donanımları ekletmeniz.

Bu konfigürasyonda dikkatimi çeken bir eksiklik de var. Satış temsilciniz sizi bilgilendirdi mi Durban Jantlar alındığında spor süspansiyon veya DCC nin zorunlu olduğunu?

Ne önemi var derseniz büyük şehirde de yaşamıyor olmanıza bağlı olarak yollar kaymak gibi asfalt olmasa gerek. Demek ki biraz hızınız yükselirse arkada oturan demeyelim oturmaya çalışan diyelim  kişi veya kucağında bebekle eşinizin zıp zıp Zıplayarak seyahat etmeye çalıştığını hayal edin. Cidden zor olabilir.

Spor süspansiyonun artıları olduğu doğru hızlı sürücüler için yüksek hızda stabilite sağlamak ve yine yüksek hızda girilen virajlarda ağırlık transferine imkan vermeyen sertliği ile  sizi aynı hızla virajdan güvenle  çıkartır.

Ama istenmeyen yan etkileri az önce bahsini ettiğim bozuk yollarda ve yükselti farkı olan virajlarda araç stabilitesinin kurbanı olarak esnemek yerine zıplaya zıplaya gider.

Bunu bertaraf etmek kolay. DCC li bir araç sipariş ederseniz hem Durban Jantlar ın şıklığını yaşarken  hem de konforunuzdan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Gelelim başka bayiden sipariş vermeye.

Ben bir,Serdar Hocam iki kez kendi yaşadığı şehir dışında araç  aldık.

Hiç de bir sorun yaşamadık.

Sadece size en yakın yerden başlayıp tüm bayileri aramak gerekebilir. Çünkü bu aralar maalesef canlı destek gayrı faal.

Olmadı yakın bir ilden siparişinizi geçin bir günde gidip alıp gelirsiniz. Emin olun daha zevkli çünkü aracınızın uzun yol performansını da görmek için bahane yaratmanıza veya beklemenize gerek kalmıyor.

Elbette ki  en doğrusunu siz bilirsiniz ve her türlü desteğe hazırız.

Hayırlısı olsun diyelim

Hocam comfortu highline yapmışsınız zaten kesinlikle highline alın ergo ve u led de koydunuz mu tamamdır işlem :)

yusuf dedi:
@jandarma59

Hocam biz hep dogruya yonlendirmeye calisiyoruz st bunu yapmaz. 6.5 ekran buyuk eksiklik. Katlanir Ayna da ayni sekilde. O araci satmak icin kota bahane etmistir. Bence kendinizi dusunun ve highline siparis verin.

Cocugunuzu Allah anali babali buyutsun. Ben de arabayi almadan 2 ay once cocuk sahibi olmustum.
ömer hocam öncelikle hayırlı olsun demeden önce bende @yusuf  hocama kesınlıkle katılıyorum st kendi işine geleni söylemıs ve bugun gıdıp sıparıs versenız en fazla gecıkme 15 gun olacaktır katlanır ayna 6.5 ekran gercekten muhtesem bir özellik zaten aracınız highline cevirmissiniz comfort ama bunlar bunlar var dıyecegınıze highline cam tavan +uled var dersınız yeterlı olacaktır karar sizin bende o yolla baslamıstım allahtan dogus otodakı bayan st benı gercekten ıyı bılgılendırdı duzeltti yinede hayırlı ugurlu olsun

Hayırlı olsun. Vergi kasko yakıt gibi avantajlarla 22 bin tl cepte kalıyordu yalnız 1.4 e göre. Değer kaybı olsun 5 bin tl. Yani 1.2 gayet mantıklı. O zaman biraz daha zorlayıp 150 hp act yok biraz daha zorlayıp Golf R diye gidiyor olay. Hiç kurcalamaya gerek yok.  :'(

dtkorkmaz dedi:
Hayırlı olsun. Vergi kasko yakıt gibi avantajlarla 22 bin tl cepte kalıyordu yalnız 1.4 e göre. Değer kaybı olsun 5 bin tl. Yani 1.2 gayet mantıklı. O zaman biraz daha zorlayıp 150 hp act yok biraz daha zorlayıp Golf R diye gidiyor olay. Hiç kurcalamaya gerek yok.  :'(
Hocam arac 1.4 confort. 1.2 olsa Haklısınız.

@yusuf

Bende 1.2 cilerdenim eğer 1.4 düşünseydim confortline yerine  highline düşünürdüm

dtkorkmaz dedi:
Hocam biraz daha zorlama derken 2.5 tane act alırsınız R parasıyla o biraz uç nokta :)

Arkadaslar uzun zamandir giremedim ani bir adimla siparisi iptal edip leon fr a gecis yaptim aracimi teslim aldim birkac fotografini sizlerle paylasmak istedim.herkeze hayirli aksamlar

1007_656affd9933ae1656799d0d8fbfad5d9e0479cf0.jpg

@yusuf 64 bin e geldi usta

Moderatör tarafında düzenlendi:
jandarma59 dedi:
Arkadaslar uzun zamandir giremedim ani bir adimla siparisi iptal edip leon fr a gecis yaptim aracimi teslim aldim birkac fotografini sizlerle paylasmak istedim.herkeze hayirli aksamlar
@jandarma59  Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

jandarma59 dedi:
Değerli Hocam,

Kararınızın hayırlı olsun.

Kullandığı teknolojiler aynı olduğundan teknik özellikleri hakkında bilgi almak isterseniz yine forumumuzdan faydalanabilirsiniz.

@jandarma59

Hayırlı olsun.Motor,donanım,fiyat,karizma anlamında çok doğru bir karar olduğunu düşünüyorum.Fiyatını fazlasıyla hak ediyor.Allah kaza bela vermesin. :'(

Geri
Üst Alt