Kimseye boşuna efsane demezler abii :))

jandarma59

Yeni Üye
İsim
emir ömer çelik
arkadaşlarım merhabalar nete braz uzak biri olarak bugun keşfettim formu golf 5.nesilden 7.nesile geçerek aranıza katılmaktayım..nasıl bitecek bu süreç bakalım.sizden ricam aracı gelen deneyimli arkadaşlar süreçler nasıl işliyor aracım 13 güngür siparişiniz üretime planlandı aşamasında.daha beklermiyim acaba bu aşk öldürüyor adamı harbiden :)

muhabbetimiz bol olsun beyler

31.07.2015  tarihinde vermiş olduğum araç siparişim. arkadaşlar

Golf 1.4 TSI 125 BMT MAN Comfortline - Saf Beyaz

Uled'li bixenon farklar

Panaromik cam tavan

18 Durban Jantlar

Sürüş Konfor Paketi

Led stop lambaları ve plaka aydınlatması

%65 karartılmış yan ve arka camlar

Ergoactive sürücü koltuğu

Işık görüş paketi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@jandarma59

Öncelikle hoş geldiniz hocam.

Aracın opsiyonları muhteşem ;)

Bir eksik var o da bu araç highline olmalıymış.

Düzeltme şansınız varsa kesinlikle bu aracı highline olarak alın.

Hem fiyat aşağı yukarı aynı olur hem de 2. elde değer kaybınız çok daha az olur.

1. ışık görüş

2. %65 camlar

3. led stop ve plaka

4. sürüş konfor

5. 17 jant durban alırken fiyata etki edecek indirim olarak

6. bi xenon farlar bu da fiyata etki edecek indirim olarak.

yukardki opsiyonlar higline için standart.

süreç aşağıdaki gibi işler.

http://www.golftutkusu.com/rehber/arac-siparis-uretim-tasima-ve-teslim-sureci-rehberi/

üstad bnde onu alma amacıyla gittim ama siparişi veren vaz geçmiş ve sipariş verdiğim bayinin kotası yoktu nasip buymuş :) yoksa hıghlıne ve tunteng gri düşünüyordum

jandarma59 dedi:
üstad bnde onu alma amacıyla gittim ama siparişi veren vaz geçmiş ve sipariş verdiğim bayinin kotası yoktu nasip buymuş :) yoksa hıghlıne ve tunteng gri düşünüyordum
hocam araç bayide hazır olsa neysede Türkiyede bisürü bayi var bence ne istiyosanız ona göre sipariş verin derim madem bekliceksiniz ileride keşke demezsiniz

hocam düşünmedim değil bir kaç gun araştırdım yakın çevrede bulamadım.bu aralar okadar dardayım ki 100 km öteye gidicek zamanım yok yeni baba oldum bu arada :)cocuk 2 aylık gece uykumuz yok bir yandanda iş güç buna boyun eğidik bakalım hayırlısı

39.hafta teslim diyormus sist bayram sonuna sarkar dedi orhan kardeşim

amin tüm bekleyenlere kardeşim

formu googla golf 7 sipariş süreci yazarak gördüm.

Foruma hoş geldiniz ...

Comfortline ı ne kadar doldursanızda comfortline kalacak ve siz şuan highline araçtan daha pahalı hale getirilmiş bir araç sipariş etmişsiniz.

Ayrıca 6.5 inç ekranlı bluetooth ve usb girişi bulunan yeni media ekran elektrikli katlanabilir ayna gibi donanımlarda eksik kalacak.

Zaten sipariş ile gelecek araç bence biraz araştırma yapın olmazsa yine highline sipariş edin.

@jandarma59 Hoşgeldiniz Hocam, Allah analı babalı sağlık sıhhatle büyümesini nasip etsin :) Abilerimin dediği gibi; nasıl olsa araç için bir süre beklenecek, beklemişken highle alın, birçok opsiyon zaten geliyor üstüne de 6.5 ekran vs bonus olur, satarkende highline olarak satarsınız,

@Orhan Hoca  Orhan Abi artık google a golfle ilgili bişey yazınca direk çıkıyoruz maşallah, bu kadar kısa sürede müthiş ilerleme kaydetti forum sayenizde :)   s=friendship

@jandarma59

Hocam biz hep dogruya yonlendirmeye calisiyoruz st bunu yapmaz. 6.5 ekran buyuk eksiklik. Katlanir Ayna da ayni sekilde. O araci satmak icin kota bahane etmistir. Bence kendinizi dusunun ve highline siparis verin.

Cocugunuzu Allah anali babali buyutsun. Ben de arabayi almadan 2 ay once cocuk sahibi olmustum.

@jandarma59

Comfortline'a o kadar opsiyon ekletmek Highline varken mantıksız. Siparişi "kesinlikle" iptal ettirin! İleride pişman olursunuz.

Arkadaslar paylasimlariniz ve fikirleriniz icin tesekkurler oglen molasinda st ile gidip yuzyuze gorusucem bu konulari

jandarma59 dedi:
Arkadaslar paylasimlariniz ve fikirleriniz icin tesekkurler oglen molasinda st ile gidip yuzyuze gorusucem bu konulari
Hocam görüşün ve teklif formu da alın burada tekrar bir fiyat karşılaştırması yaparız. ;) Arabayı öyle sürekli almıyor insan. Aldığı zaman içine sinmeli.

hocam bencede iptal edin siparisi. bu donanimlarla higline daha mantikli olur. aracin ikinci elini guclu tutmus olursunuz boylece.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt