Sen neymişsin Be Pasifik Mavi...

CMasteR

Üye
2-3 gün önce aracımı Teslim aldım konu açmak hafta sonunaymış :)

Ben böyle güzel bir renk görmedim. Gerçekten çok güzel albenili efsane olmuş.

Yalnız diğer arkadaşlara Nazaran bende pek heyecan yoktu gelirkende çok sıkışık trafikte getirdim arabamı pek birşey anlayamadım. Koltuklar tam dik konumdaydı o şekilde bayiden aracı alıp çıktım.(ayarlamak aklıma gelmedi heyecan yok desemde vardı demekki )

Kafamı bir güzel toparlayıp yorgunluğumu atıp dün gece işe giderken işte budur dedim. Buram buram kalite kokuyor araç. İçaydınlatmalar kadranlar kapı kolları ambians aydınlatmaları vs. kusursuz güzellikte. İçine ses gelmemesi yalıtımı beni benden aldı desem yeridir.

Şuan bile 100km de olmasına rağmen uzun yol gibi gidiyorum sayılır 4.5lt civarı yakıt yakıyor daha bir sevdim aracımı. Araçla birlikte resim olmasada önümüzdeki günlerde güzel fotolarla karşınızda olacağız :)

Şimdilik 1-2 tane :

Arabaya hepimizden önce yeğenim bindi ben st ile işlemleri hallederken  Annem ve ablam

- Bak bu dayının yeni arabası deyişleri ile cevabı:

- Hayııı Bu dayımın aaabası diyillll..  :) Çok güzel bi an olarak hafızamıza kazındı.

Önceki arabamı çok iyi bildiğinden böyle bir muhabbet oldu.

Zaten yüzündeki ifadeye bakarmısınız sonradan oda ne kadar mutlu oldu :) :)

VLP25y.jpg

0klbjR.jpg

2knvmL.jpg

mz4qlY.jpg

Kazasız belasız garajımıza getirdik çok şükür.

İşte şurda şu renk'e öylesine aşık oldum ki anlatılmaz birşey :) Bakarmısınız güzelliğe ...  çüş çüş çüş

N4lYbY.jpg

ALLAH Herkesin gönlüne göre versin hepimize kazasız belasız sürüş nasip eylesin...

Müthiş. Güzel günlerde kazasız belasiz surusler.  :'(

Hayırlı ugurlu olsun, guzel Günlerde kullanın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

dış renk ve döşeme rengi kombinasyonu süper, bundan daha iyisi yok benim gözümde  :( ' hayırlı olsun...

Hayırlı olsun güzel günlerde kulllanın inşallah.

@CMasteR    Hayırlı,uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin...Yeğeninize de arabanıza da kocaman maşallah... :'(

@CMasteR

Değerli Eren Hocam;

Eminim alırken şüpheleriniz vardı.

Fakat canlı canlı karşınızda görünce tonu ve ışıltılı güzelliği insanın aklını başından alıyor.

Bir iki fotoğraf dışında gerçek güzelliğini sanal alemdeki herkeslerden saklamakta ve ortama gerçek yaşamda ve canlı canlı  girdiğinde bakmayan kimsenin kalmayacağı ve hatta bakanın bir daha bakmak için durup veya geriye dönüp bakacağı kadar etrafa ışığını bil keseden dağıtmakta...

Size pasifik mavi Golf'ünüzle mutluluklar dilerim.

Hayırlı olsun

Ve Maşallah 41 kere

Hepinize tek tek teşekkür ederim. İyiki gelmişim buraya  sağolun  :)

Geri
Üst Alt