2018 model Golf'ün stop lambaları çalındı..

Çok geçmiş olsun, Almanya'da ise Polonyalılar 2.el araç firmalarının dışarıda duran arabalarının özellikle mercedes ve bmw lastiklerini çalıyorlardı. 

Alarm falan demişsinizde hırsıza alarm ne fark eder, çalan çalmak isteyen her türlü yapıyor işte. 

@Recep Gül Vallahi bu Polonyalilar almanlara az bile yapyior, 2.dünya savasinda naziler polonyalilarin ülkesini-hayatlarini-gelecegini caldilar, polonya hükümeti tazminat talep ediyor,  tazminati alana kadar bu sekilde yavas yavas alacaklar, tek sorun arada bizimkilerde kayniyor :)

Araç kek gibi  evin önünde bekliyor ! -5 derecede yazık .....Bu gece ? Yarın gece her gece 

Hırsıza davetiye göndermeye gerek yani ! 

Buyursun çalsın ....yakalanma riski (ihtimali) yok

Hadi , Yakalanırsa -18 yaşdan serbest

19 yaşındaysa iyi halden serbest

20 yaşındaysa denetimli serbest

Hadi street fighter teknikleri biliyorum ...

Ensesine odunu indirdim 

Adam yaralama dan 1 yıl 2 ayım içerde

Ölürse 9 yıl da iyi halden çıkarım

Serbest İrlanda 

Serbest güreş 

Serbest türkiye 

Hırsızlar çok kolay salındıkları için yüz buldular uzun zamandır böyle bu durum.

Galerici şahininde dediği gibi “Sıkma canını ya , kaskodan hallederiz, cana gelcene mala gelsin”

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Yamyamlar işi abartmış, bu nasıl bir "işçilik"? Hem karanlıkta, hem hızlı...

Araç sahibinin ne kadar zor durumda kaldığı ise açıklamada:
Direksiyon ve airbagleri de alabilirlerdi acaba neden almadılar 🤔

• Beğen
Bu haberi biryerde gördüm 70.000 tl masraf var yazıyordu.Ahlaksızlığın sınırı yok artık.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Bugün denk geldim.
https://www.instagram.com/p/CXluxEvIOuX

Çok can sıkıcı. Geçmiş olsun.
Hirsizlar "kibarlik" olsun diye kelebek cami kiriyorlar, ama kelebek cam normal camdan cok daha pahali diye uyarmisti keyless arabayi aldigimda satis temsilcisi, bir sorun olursa sakin kelebek cami kirma, hem bulunmasi zor hemde pahali demisti, söför camini kir gec dedi.
Tabiki hirsizlarin "allah belasini versin" ama bu ekonomik durumda bu tarz hirsizliklar artacak malesef, özellikle üst donanimli araba sahipleri dikkat etmeli.

1 yıl önceki haber..

Son 2 ay içinde de yeni çalınma haberleri var.

Arka kapılarda çocuk kilidi aktifken camı kırıp arka kapıyı içten açamazlar.

ancak şöyle bir sıkıntı var, bu sefer de ön taraf camı kırıp önden arkaya geçebilirler.

Vcds ile kodlama olsa, kapılar kilitli iken içerden açılmasını engelleyebilsek iyi olur..

Geri
Üst Alt