Golf 7 - Acc ve Lane asist montajı

@kutayoksuz hocam acc montajı için ara parça var. Radar kapağı varDireksiyon alt kapağı var. Kamera kapakları var. Bir kaç şey var parçalar için hocam.  Mesela dış ısıtmalı radar seçmeniz gerekli. Kamera da h 09 olursa yeni sürüm olur 
Teşekkür ederim hocam.

Merhaba,

Golf 7 2013 makyajsız kasalar için ACC, Lane assist gibi retrofit çalışmalarında A'dan Z'ye hangi parçaların kullanıldığını dair güncel parça kodları var mı? (Versiyon kaynaklı iyileşme var sanırım) Yok ise paylaşılması mümkün olur mu? Varsa da link paylaşılabilir mi? Genelde montaj videosu mevcut.

Çin  sitelerinde satılan bu tarz ürünlerde kalite konusunda sıkıntılar var mı? Kablo demetlerinin orjinal kalınlığından daha ince kullanma ve/veya Çin üretimi fakat sanki Almanya üretimi damgası basılmış radarlar kaza riskini artırır mı?

3Q ve 5Q ile başlayan ve golf'e uyan radar sensörü var örneğin.  Buralarda kafam karıştı.

Hatta bu konunun başına parça kodları yazılsa en azından doğru olanı bulmuş oluruz. 

Ayrıca ACC radarı eski tip takılmadığında aktivasyondan bahsedildi.  ***xxx firması servisi girince silinme riski yok diye. Bu durum nasıl çözülüyor.

Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle selamlar. Ben foruma yeni üye oldum. Golf 7 2014 dsg araç sahibi oldum. Bu sistemi bende araca takmak istiyorum. Parçaları nereden temin edebilirim? 2021 caddy şirket aracım aracım var. Ani fren için fren pedalını kullanıyor bu araçta @murat644 hocam bu konu için yardımlarınızı istiyorum.

Aracımda ESR var bağlantılı olarak abs de olması gerekmez mi? Kontrol edeyim hocam var ise sonraki adımlar nedir?

HOŞBULDUK
Hocam İlker hocamın dediği abs olup olmaması değil abs pompasının accyi desteklemesi lazım.Cihaz bağlayıp yada bağlatıp abs modülünün parça kodunu söylerseniz daha kolay olur.

Hocam İlker hocamın dediği abs olup olmaması değil abs pompasının accyi desteklemesi lazım.Cihaz bağlayıp yada bağlatıp abs modülünün parça kodunu söylerseniz daha kolay olur.
Cihaz baglamak sart degil

Kaputu acip abs pompasi / beyni uzerindeki kod cok rahat okunuyor

5Q0 - 3Q0 ile baslayan kodun tamami lazim

Foto cekip buraya koyarsanız net bilgi verebilir ustadlar

Ama destekliyor gibi sanki

3Q ile başlıyor

Dogru mu ustad

@İlker34

@forjust1day

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt