Golf 7 - Acc ve Lane asist montajı

Jam assist

emergergency assist. Benim abs ile alakalı bildiklerim. Başka var mı

5q ile başlayan pompa bunların ikisini de destekliyor sanırım

Jam assist

emergergency assist. Benim abs ile alakalı bildiklerim. Başka var mı

5q ile başlayan pompa bunların ikisini de destekliyor sanırım
Bunların pompa ile alakası yok, ama pompa ile ilgisi olmasa bile kesin bir şeyle ilgisi vardır

Moderatör tarafında düzenlendi:
@İlker34 İlker Bey önceki yorumlarda da belirttiğim gibi benim aracım passat b8. Bendeki araçta fabrika çıkışı direksiyona duyarlı led farlar mevcut. Benim aracımın aynısına lane assist takıldığında dla'nın çalışır duruma geldiğini gördüm başka bir araçta. Hatta yapan usta paylaşmıştı instagram hesabında, bu da hesabı @necati_kaygusuz

Hocam uzun far asistanı muhakkak geliyor . Ama dla için standart farlarda denemiştim fakat pek vakitim yoktu ama olmamıştı. tabi olmaz demiyorum. Sadece emin değilim. Ama birde tüm modellerde dla içeren farlar farklı. O sebeple bu düşünceye sahibim. 

@onurmat farlardan yana sıkıntımız yok, onlar hazır durumda. Benim kafamdaki tek sıkıntı, ön cam değişiminden sonra herhangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamayacağım. Servise gidip bilgi alıcam bu hafta.

Hocam bende şimdi biraz bakındım. Ve yapıldığını gördüm. Hatta kodlamasını da paylaşayım. 9728E40C-88F8-4694-A8DA-3B5AAE11B967.png

@İlker34 İlker Bey önceki yorumlarda da belirttiğim gibi benim aracım passat b8. Bendeki araçta fabrika çıkışı direksiyona duyarlı led farlar mevcut. Benim aracımın aynısına lane assist takıldığında dla'nın çalışır duruma geldiğini gördüm başka bir araçta. Hatta yapan usta paylaşmıştı instagram hesabında, bu da hesabı @necati_kaygusuz
@necati abi foruma üyedir 

Çoook iyi...

Geri
Üst Alt