Golf 7 - Acc ve Lane asist montajı

@forjust1day cam değişimi olmasa front asisti çokta yaptırırdım aslında, cam değişimi can sıkıcı bir durum, aslında kasko var belki üzerindeki camı çatlatıp kaskodan da değiştirilebilir bilmiyorum ama size şunu sorayım. 2015 model comfortline aracım var. Acc yapmanın bana maaliyeti kabaca ne olur?

@forjust1day cam değişimi olmasa front asisti çokta yaptırırdım aslında, cam değişimi can sıkıcı bir durum, aslında kasko var belki üzerindeki camı çatlatıp kaskodan da değiştirilebilir bilmiyorum ama size şunu sorayım. 2015 model comfortline aracım var. Acc yapmanın bana maaliyeti kabaca ne olur?
Cam değişimi yapılırsa Front assist özelliği kazanamazsınız.

Ön cama takılan Front Kamera sayesinde Şerit takip , Trafik işareti okuma , Uzun far asistanı 

Tampona takılan Radar Sayesinde  Adaptif hız sabitleme (ACC) ve Ön Bölge Asistanı (front Assist) özelliği kazanırsınız

Aynı araç için Ebay ve Aliexpress'de acc radarını arattığım zaman 3 farklı kodda radar çıkıyo; 3Q0907561D, 3Q0907561 ve 3Q0907561C. Bu parçaların hepsinin açıklamalarında da radarı alacağımız araç için uygun olduğu yazıyo. Hangisinin uygun olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz ?

Arkadaşlar merhaba, merak ettigim bir konu var. Lane assist i aracin hangi tusuyla calistiriyorsunuz? Acc ve lane assist i ayri ayri calistirmak mumkun oluyor mu? Yoksa ikisi olunca ayni anda mi calisiyorlar? Acc nin direksiyonda tuslari var fakat lane assist icin bu olay nasi oluyor?

Arkadaşlar merhaba, merak ettigim bir konu var. Lane assist i aracin hangi tusuyla calistiriyorsunuz? Acc ve lane assist i ayri ayri calistirmak mumkun oluyor mu? Yoksa ikisi olunca ayni anda mi calisiyorlar? Acc nin direksiyonda tuslari var fakat lane assist icin bu olay nasi oluyor?
Lane kontağı açtığınızda direkt devrededir[emoji3577]

Mfa ekranında ve media ekranında asistanlar menülerinden açıp kapatabilirsiniz. Ayrı ayrı da açılıp kapanıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peki bir soru daha sorayim;

uzun far asistanı basic bi xenon fara olur mu? Karsidan arac gelince otomatik fari indirir mi?

Geri
Üst Alt